V pohádkách láska Michaele Kuklové vycházela, v životě to bylo naopak!

Nechala se přemluvit k odvážným fotkám a pak zjistila, že to byla chyba!

Krásná herečka Michaela Kuklová (50) se proslavila rolemi princezen a ty, jak známo, svého prince vždycky najdou. V soukromí se jí ho ale přes všechny pokusy najít nepodařilo.

Ještě v době, kdy chodila na základní školu, si výrazné Michaely Kuklové (50) všimli v televizi. Stala se z ní dětská herečka. Znamenalo to pro ni i skutečnost, že si od dvanácti let vydělávala peníze.

Honoráře za účinkování v pohádkách a inscenacích jí rodiče nechali, přestali jí ale dávat kapesné, aby se naučila vycházet s financemi. Michaela dodnes oceňuje, jak

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden