V průběhu deseti let si Marta Jandová prožila si dvě bolestné rodinné tragédie!

Po šťastném začátku života přišly rány od života, kterým se nedalo bránit.

Zpěvačka Marta Jandová (48) žije dnes klidným a šťastným rodinným životem. Prošla si ale několika složitými obdobími. Svoji kariéru začala v Německu, kde se i provdala. Dnes je ale hvězdou českého showbyznysu.

Mít za otce hudební legendu, to je vždycky výzva do života. Otcem Marty Jandové (48) je legendární zakladatel skupiny Olympic Petr Janda (80), nestárnoucí rocker tělem i duší. Marta ale nechtěla původně jít v jeho stopách. Jako ideální povolání jí připadala překladatelka a tlumočnice.

Smutek si odvezla do Ameriky

O tom, jak se mohou odborníci mýlit, se v životopisech slavných lidí přesvědčujeme často. Vždyť kolik bylo jen herců, které nepřijali na DAMU kvůli nedostatku talentu, a později se z nich staly uznávané hvězdy. Petr Janda se chtěl přesvědčit, nakolik Marta zdědila jeho hudební geny.

V deseti letech jí tedy přivedl k jedné profesorce z konzervatoře. Možná se na tom podepsala i tréma, kterou školačka měla, každopádně zmíněná pedagožka prohlásila, že Marta má maximálně tak na sborový zpěv. Desetiletá dívka to vzala vážně a měla z toho pár let trauma.

Nesrovnatelně větší trápení jí ale přinesla rodinná tragédie, která následovala za pár let. Její boj s rakovinou byl sice statečný, ale neúspěšný. Naposledy svoji

Zbývá vám 85% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden