Moje sladké tajemství

V rámci proteinových diet nově i sušené maso a kakao

Česká proteinová dieta KetoMix uvedla do svého portfolia novinky, které k dietnímu stravování zdánlivě nepatří. Křupavé chipsy, sýrové nachos, sušené hovězí maso, sušenky a horký kakaový nápoj splňují všechny podmínky pro ketonové stravování. Jsou plné kvalitních proteinů s velmi malým množstvím sacharidů s vitamíny, minerálními látkami a vlákninou.

„Funkční dieta neznamená hladovět a omezovat se v jídle. Naopak, čím více kvalitních potravin je do dietního plánu zařazeno, tím větší je šance, že bude dieta úspěšná a že v ní zákazníci vytrvají. Jsme si toho vědomi, a proto neustále hledáme nové produkty, které jim dietu zpříjemní. V tuto chvíli přicházíme hned s pěti novinkami,“ uvedla Eva Sroka, marketingová ředitelka značky KetoMix.

První z nich je sušené maso. To je vyráběno ručně a to výhradně z nejlepšího masa z českých a slovenských chovů. K dispozici je ve třech variantách – klasik, pepř a sůl a teriayaki. Plnohodnotně nahradí jedno KetoMix jídlo a zcela přirozeně se tak, díky velikosti a skladnosti, může stát rychlou stravou třeba na cestách.

.

Milovníky sladkého určitě potěší KetoMix sušenky a horký kakaový nápoj. Sušenky jsou nabízeny hned ve třech příchutích - pomerančové, s kousky čokolády a s čokoládovou polevou. Ač se to zdá málo pravděpodobné, KetoMix sušenky jsou, stejně jako ostatní KetoMix jídla, plné vitamínů, minerálních látek a vlákniny. Navíc s minimem sacharidů. Pro zahřátí ve dnech, kdy je venku pošmourno, je pak skvělou volbou zmiňovaný horký kakaový nápoj. Zahřeje a dodá tělu vše, co by mělo kvalitní jídlo obsahovat.

Češi jsou národem, milujícím těstoviny. Proto KetoMix uvedl i jejich zdravou náhradu. Proteinové fusilli, penne nebo risoni se upravují jako běžné těstoviny. Na rozdíl od nich jsou ale plné kvalitního proteinu a neobsahují téměř žádné sacharidy. Jsou tak vhodné jak pro ketonovou dietu, tak i v rámci zdravého stravování.

Proteinové chipsy s příchutí smetany a cibule a křupavé slaninové nachos jsou poslední novinkou, kterou KetoMix nyní představuje. Slané krekry obsahují kvalitní protein, a přestože je od klasických chuťově nerozeznáte, jsou o mnoho zdravější. Stejně jako všechny ostatní KetoMix jídla, ani tyto neobsahují přidané glutamáty a chemické látky. Proto se jejich konzumace nemusíte obávat.

„Při hubnutí je důležitá nejen motivace ale i odměna. Kousek čokolády po náročném dni si při běžných dietách musíte odpustit. S KetoMixem je to ale jiné. Nabízíme nízkosacharidové čokolády, po nichž nepřiberete. V tuto chvíli naši zákazníci mohou navíc koupit výhodný balíček našich nejoblíbenějších čokolád Milk Praline 5+1 ZDARMA“, dodává Sroka. Čokoláda je slazená maltitolem, který se používá jako náhrada sacharózy, ale obsahuje o polovinu méně kalorií. Výhodou maltinolu je, že nepřispívá k tvorbě zubního kazu a podporuje funkci metabolismu.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden