V seriálu Jadu Pinkett Smith odmítli, ale získala roli manželky!

Jediné, co šťastný pár od sebe výrazně dělí, je jejich výškový rozdíl!

Hollywoodský herec Will Smith (52) a jeho žena Jada Pinkett Smith (49) tvoří už dlouho úspěšný pár. Seznámili se spolu za zajímavých okolností.

Než se stal Will Smith (52) hvězdou té největší filmové svítivosti, zkoušel se prosadit v oblasti hudby. Rozhodně nechtěl jít ve šlépějích svého otce, který byl pilotem. Přál si lidi bavit a muzika mu připadala jako dobrý způsob.

Dal se dohromady se dvěma kamarády a zvolil si přezdívku Fresh Prince. Protože měl talent, zadařilo se a Will začal vydělávat peníze. Jenže z nich jaksi „zapomněl“ odvádět daně, takže měl na krku velký průšvih.

Dlužil finančnímu úřadu tři miliony dolarů. Spása přišla v podobě televizního seriálu Fresh Prince. Díky němu se dostal zadlužený Will znovu do plusu.

Před kamerou by to nešlo

Jakmile se stal Will úspěšným, nabídky se jen hrnuly a dolary na jeho účtech přibývaly. Změnil se i jeho osobní život. Oženil se s herečkou a producentkou Sheree Zampino (53).

Tu si vzal v době, kdy byla ještě studentkou. Narodil se jim syn Trey (28), jenže manželství vydrželo pouhé

Zbývá vám 68% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden