V tomto harmonickém manželství je všechno, jen ne nuda

Chodili spolu jeden jediný den a hned přišla žádost o ruku. Příběh jako z romantického filmu v bezchybném vztahu stále pokračuje...

Jako dokonalý pár z reklamy na šťastné manželství působí už pětadvacet let. Láska jim kvete a případné skandály u nich nepochodí. Tady vládne idyla!

Příběh nabitý romantikou, ale také humorem a harmonií, stejně jako jejich vztah samotný. „Muzikant a herečka, to to dopadne…,“ pronesla prý maminka herečky Dany Morávkové (50), když jí její dcera představila svou lásku, pianistu Petra Maláska (57).

Kdyby jen tehdy maminka tušila, že za pár let tito dva zamilovaní lidé budou moci jít všem ostatním párům příkladem! Jejich spokojený manželský život jim může leckdo závidět už dvacet pět let.

V obležení hudby

Petr Malásek už jako dítě vyrůstal obklopen hudbou. Jeho tatínkem byl věhlasný hudebník a skladatel Jiří Malásek (†56), jenž má na svém kontě třeba nesmrtelnou znělku z pohádky Pan Tau. Jeho syn se

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden