Václav Vydra a Jana Boušková: Pravda o jejich vztahu

Problém je v tom, že se téměř nevídají. Scházejí se maximálně na pár hodin v týdnu, když společně komentují kuchařský pořad Prostřeno. A pak se pochopitelně potkávají doma. Dlouho jim zajetý rytmus vyhovoval, dokonce si spokojeně notovali, že si tak aspoň nelezou na nervy. Ale jak to vypadá, všeho s mírou. Jejich cesty se totiž pomalu rozdělují, protože každý z nich prahne po něčem jiném. A toho společného tak moc nezbývá.

JEHO KONĚ JSOU NADEVŠE

Když zrovna Václav Vydra nehraje v divadle, veškerý čas tráví se svými koňmi na statku v Malčanech nedaleko Slap.Své vášni propadl už dávno a s přibývajícími léty v ní ani trochu nepolevuje. Zvířatům dává veškerý volný čas i peníze. A ne málo. Zkouší na nich různé nové techniky chovu i ošetřování, což by bylo určitě chvályhodné, kdyby Bouškové také věnoval nějaký večer. I když si podle kolegů herečka na jeho vášeň zvykla, občas zatouží se svým mužem žít obyčejným manželským životem a zajít třeba do restaurace na dobrou večeři.Nebojí se tak Vydra, že se sympatická herečka nechá pozvat od někoho z kolegů? Vždyť on sám kvůli ní opustil manželku a vždycky Janu považoval za svou osudovou ženu, tak by přece o ni nechtěl přijít.

FINANČNÍ PROBLÉMY TAKÉ NEPŘIDAJÍ

Navíc v loňském roce oba hodně potrápilo zdraví.Jana Boušková měla úraz na lyžích a sedm měsíců musela zůstat doma. Poté zase Vydra spadl z dvoumetrové výšky při představení. Špatné zdraví pak pochopitelně má vliv i na příjem peněz. Jana například byla půl roku bez práce.Václav naštěstí takové následky neměl. A jelikož statek a zvířata hodně stojí, rodinný rozpočet musel být i tak dost na hraně. A právě i tyto finanční problémy pak bezpochyby přispěly už k tak napjatému ovzduší.

DŮVĚRA JE PRYČ

A i když toho spolu herci už zažili opravdu hodně, zřejmě se dostali do bodu, kdy už je pravděpodobně potřeba říci sbohem. Každá zvládnutá krize může vztah posílit, v opačném případě oslabit.A dost možná, že přílišná benevolence ve vztahu může vést k odcizení. Podle známých a kolegů se právě to děje u nich dvou. A pokud se k tomu přidají i finanční potíže, není divu, že vzájemná důvěra je pryč.Jak to dopadne tentokrát v jejich případě?

reklama
reklama

Komentáře