Válka Felixových dam

Dagmar Patrasová (60), Lucie Gelemová (33)

Královna dětských srdcí Dáda Patrasová (60) má už víc než rok svou sokyni v lásce. Je jí mladičká výtvarnice Lucie Gelemová (33), do které se zamiloval Dády záletný manžel Felix Slováček (72). A Gelemová nyní konečně promluvila o jejich vztahu.

Romantické procházky v parku, drahé dovolené a dárky nebo účast na významných společenských akcích – takové radovánky zažívají už rok obě dvě dámy nevěrného saxofonisty a milovníka žen Felixe Slováčka (72). Nikdo netuší, jak to stárnoucí muzikant dělá, každopádně si už víc než rok užívá společnosti své stále krásné manželky Dády Patrasové (60) a také své o čtyřicet let mladší milenky Lucie Gelemové (33). Jak už tomu však v životě bývá, Dáda i Lucie by však chtěly mít svého Felixe jen pro sebe. Přitom se o něj musí neustále dělit a očividně jim už oběma dochází síly i dech.

8605-felix-slovacek-lucie-gelemova

Dvě na jednoho

„ Cítím, že nastal čas vyjádřit se a uvést některé věci na pravou míru,“ sdělila vůbec poprvé do médií mladičká výtvarnice, která bývá osočována z toho, že Felixe jen využívá pro propagaci svých děl. „Jsem především dospělá žena, jsem svobodná a mohu se stýkat s kým chci. Oba se pohybujeme v oblasti kultury a potkávat se budeme, s tím se musí někteří vyrovnat,“ směje se Gelemová za zády Patrasové, která má prý smůlu. Pro Dádu je to tak další šok. Vždyť kvůli záletům svého manžela už podstoupila léčbu antidepresivy, hubla a přibírala a nyní jí zase trápí žaludeční vředy.

Anna Julie Slovackova, Felix Slovacek ml., Dagmar Patrasova

Kdo drží opratě?

Podle všeho se zdá, že nyní drží opratě v ruce právě Gelemová. Snad je to jen proto, že je mladší. A dokonce se rozhodla poslat Dádě vzkaz. „Myslím, že pro nás dvě by bylo nejlepší, kdybychom se sešly a v klidu si vše vyříkaly,“ prohlásila v rozhovoru. O čem by si ale Felixovy dvě dámy povídaly? Společnou řeč by asi hledaly jen velmi těžko.

.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden