Válka mezi sestrami

Ona byla vždy tou úspěšnější a sestřin náhlý kariérní vzestup ji asi trochu znejistil. Herečka Zuzana Norisová (41), známá ze seriálu Vinaři, má totiž své starší sestře Soně (46) závidět úspěch v seriálu Policie Modrava, díky kterému se stala miláčkem mnoha českých diváků.

Jejich vztah má být momentálně na bodu mrazu

Dlouhá léta Soňa nebyla v Česku příliš známá a až na výjimky účinkovala spíš ve slovenských  filmech a seriálech. Před lety se ale situace změnila a zdá se, že Zuzana to asi nemůže překousnout.

Její hvězda totiž začala ze dne na den padat dolů. Soňa si své role v seriálu Policie Modrava velmi váží a je jí jasné, že bez ní by se do povědomí českých diváků jen tak nedostala.

Očekávala jinou reakci

Od sestry však očekávala větší nadšení z jejího úspěchu. To se ale spletla. Cítí z ní totiž hlavně závist, protože i ona by se chtěla podílet na podobně výdělečném projektu.

Soňa se ale snaží si z chování své sestry nic nedělat a i nadále se chce ve své kariéře posouvat dál. Na druhou stranu ji ale chování mladší Zuzany mrzí. Dojde vůbec někdy mezi nimi k usmíření?

reklama
reklama