Můj čas na kafíčko

Válka o dědictví ničí Machálkové život!

Pro někoho je třináctka šťastné číslo. Pro jiné, stejně jako pro zpěvačku Leonu Machálkovou (49), ale rozhodně ne. V ten den zemřela její bývalá životní láska Bořek Šípek (+66) a od té doby bojuje s jeho příbuznými o dědictví. Nenechávají na ni prý nit suchou, ačkoliv se urputně brání. Kolik špinavostí bude muset zpěvačka ještě vydržet, než bude mít konečně klid?  

Házejí na ni špínu

Nejenže jí současné tahanice o majetek nedovolují vnitřně se vypořádat se smrtí blízkého člověka, ale také musí neustále čelit nechutným obviněním. Přitom se zdá, že Machálkové nejde o nic jiného, než hájit práva svého syna Artura (13), který má jistě právo po světoznámém architektu dědit. Ona sama ho totiž nemá, nikdy jeho manželkou nebyla a pokud ji Šípek v závěti nezmínil, žádné právo na dědictví si nárokovat nemůže. Ne tak ale v případě Artura. Co je ale ještě zarážející je fakt, že první útoky na její osobu přišli už v den, kdy Šípek zemřel. „Zajímavé bylo, že právě ten den – 13. února – do nemocnice přišla i Leona Machálková a s ní dva právníci. Ona tam něco hodně nahlas probírala se sestřičkou a ti dva právníci se hádali,“ uvedl Šípkův syn Milan (31) a dodal, že zatímco se na chodbě hádali, jeho otec právě dodýchal. Kde je ovšem pravda, nikdo neví, protože sama zpěvačka toto obvinění popírá.

Snaží se synovi zachránit jeho dědictví.

Uhájí práva svého syna?

Ovšem tato děsivá tvrzení nebere jako útok na sebe, ale na syna Artura. „Vnímám to jako útok dědiců na mého syna Artura a je mi to moc líto. Nevím, proč něco takového řekl,“ obhajuje se Machálková. Jenže do slovních útoků se zapojil i další Šípkův syn Dalibor (29), který měl údajně rozepři s tatínkem zpěvačky. Vše teď údajně řeší policie. Machálková si proto prochází svým nejspíš nejhorším obdobím v životě. Uhájí práva svého syna? Nebo překazí jejímu synovi právo dědit právníci dalších synů Bořka Šípka?

Designér se teď nejspíš obrací v hrobě.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden