Válka o jednoho chlapa?

Svedla křehká blondýnka Langoše? Na ostrově, daleko od domova si prý hodně užívali.

Kvůli natáčení filmu odjel manžel Adély Gondíkové (48) na měsíc do Thajska, které je nazýváno sexuálním rájem na zemi. Jak ukazují sociální sítě, dobře se tam bavil především po boku krásné Jany Plodkové (40). Je její manželství v ohrožení?

Zatímco si její muž Jiří Langmajer (55) užíval v Thajsku s kolegyní Janou Plodkovou (40), ona zůstala na všechno sama. Hvězda seriálu 1. MISE Adéla Gondíková (48) manželovu nepřítomnost vyplnila tak, že trávila čas s přáteli, s jejich milovanou fenkou a také se snažila zahnat osamělost.

Zveřejnila totiž fotky, pod kterými tušila pochvalné komentáře od mužů, například vzpomínky z mládí. Lechtivé akty a snímky v prádle vyvolaly poprask. Sama Gondíková přislíbila nášup za dva roky: „Potřetí se svlíknu, až mi bude 50.“

Jakmile nebyla pod Langmajerovým žárlivým dohledem, chovala se jako utržená ze řetězu. Ten každopádně nebyl pozadu, i když sám na sociální sítě moc často nepřispíval. O vše se postarala Plodková. V Thajsku byli samý

Zbývá vám 65% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden