Moje šťastná hvězda

Válka pokračuje...

Jakmile má nejstarší dcera zesnulé hudební legendy Karla Gotta (†80) Dominika Gottová (50) sebemenší příležitost, okamžitě toho využije.


A terčem jejích útoků se zpravidla stává její macecha Ivana Gottová (47). Tentokrát Dominiku rozčílilo, že se Ivana chystá zpřístupnit jejich dům v ulici Nad Bertramkou pro všechny zpěvákovy příznivce.


Dominika Gottová ale tvrdí, že tím nectí přání jejího tatínka. Ten prý chtěl, aby vila navždy zůstala domovem pro jeho nejmladší dcery Nelly Sofii (15) a Charlotte Ellu (17).


Ivana vydělá další peníze a Dominika jí závidí.

Znovu na Ivanu zaútočila

Nápad se jí nelíbí také proto, že má obavy, aby se zpěvákovi sousedé nestrachovali o svou bezpečnost, až se muzeum otevře. Byli zvyklí na svůj klid, o který by samozřejmě z velké části přišli. Dominika si je jistá, že i v tomto případě jde o Ivaninu vypočítavost a snah vydělat na hudební legendě další miliony.

Není to poprvé, co za něco podobného Dominika Ivanu kritizuje. Nedávno jí vyčítala, že nechala oživit hlas svého tatínka pomocí umělé inteligence. „Ivana by měla nechat tátu spát,“ uvedla tehdy.

Před lety zase opakovaně tvrdila, že Karel Gott po jejím boku trpěl a odstřihla ho od jeho nejbližších přátel. Ivana Gottová se ale dlouhodobě k podobným útokům nevyjadřuje a drží si od Dominiky odstup. A nejspíš dělá dobře.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden