Moje šťastná hvězda

Válka Dominiky Gottové s macechou na obzoru?

Finančně je na tom podle vš eho mizerně. Bude opět těžit ze vzpomínek na otce?

Malovala si krásnou budoucnost po boku manžela. DOMINIKA GOTTOVÁ (49) ale nemá práci a podle jejích známých ani peníze. Otázka je, co s ní bude dál. Pomoc od příbuzných asi čekat nemůže. Existuje ale jedna možnost, jak si vydělat.


Nejstarší dcera zesnulého Karla Gotta (†80) plánovala, že bude ve Finsku pracovat po boku svého manžela TimaTolkkiho (57). Muzikant jí slíbil místo asistentky v jeho firmě. Původně sice chtěla Dominika Gottová (49) nastoupit na pozici security. Ale poté, co finská ostraha během jednoho zásahu zastřelila zákaznici, od svého plánu upustila.


Takže se jí nabídka od partnera moc hodila. Rozplývala se, jak je to úžasné a jak se těší na práci v rodinném podniku. Jenže nedávno zjistila, že ani tohle neklapne. Tolkki totiž musel zrušit plánované turné, o jeho vystoupení nebyl zájem.


Prozradil, že kvůli tomu přišel o spoustu peněz. A Gottová je „na dlažbě“. Manželé jsou na tom podle informací od jejich blízkých velmi špatně. Počítají prý doslova každé euro.


Bojí se budoucnosti?


A říká se, že má Gottová velký strach o budoucnost. Partneři tak vymýšlejí, co dál. Téměř jisté je, že bývalá servírka nemůže počítat s pomocí od Ivany Gottové (47). Ta po Mistrovi sice zdědila závratné jmění, ale s dcerou svého manžela se zrovna moc nemusí. Možná by to ale měla přehodnotit.


Spekuluje se totiž o tom, že Dominika Gottová začne pouštět informace o svém tatínkovi do bulvárů, aby si alespoň něco vydělala. Nebylo by to přitom poprvé, kdy by se rozpovídala do médií.


Povídá se, že tentokrát jí do toho má tlačit i její manžel. A jestli opravdu nemají pomalu co do úst, tak by takový krok vlastně dával smysl. Šlo by o peníze, které by dostali relativně rychle a mohli se díky nim postavit na nohy.


Podporu jí asi nedovolí


Není to tak dávno, co Gottová ve Finsku žila na podpoře, což je v této severské zemi docela pohoda. Údajně bydlela v sociálním bytě, kde část nájemného za ni platil stát. A k tomu jí mělo každý měsíc přistát na účtu 1600 eur (v přepočtu zhruba 39 200 korun).


Že je ale na podpoře, se jejímu muži údajně ani trochu nelíbilo. Jenže kdyby se rozhodla pro první možnost, válka s macechou by opět nabrala na obrátkách.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden