Válka ve Slunečné je v plném proudu!

Proč ji začínají kolegové pomalu nenávidět a nejraději by ji připravili o práci?

Přestože je Slunečná divácky velmi oblíbená, na place začíná pomalu panovat napjatá atmosféra. Vůbec největší problém údajně mají Barbora Jánová (31), Eva Burešová (27) a Marek Lambora (25). Proč to začíná vypadat, že brzy bude muset někdo z kola ven?

Hvězda seriálu Slunečná Barbora Jánová (31) udělá pro úspěch evidentně úplně všechno. Jelikož je hodně aktivní na sociálních sítích, samozřejmě ji štve, že ji sledující „nenaskakují“ na profil stejně rychle jako její kolegyni ze seriálu Evě Burešové (27). A to dokonce ani poté, co udělala veřejnou výzvu a o sledující se pomalu prosila.

Štve ji, že není středem pozornosti

Začíná být čím dál evidentní, že se chce své stále slavnější kolegyni ideálně úplně ve všem vyrovnat. Nejenom v popularitě internetového profilu, ale i ve fyzickém vzhledu. Vždyť se nedávno nechala ostříhat dosti do podoby Burešové. A to není ani zdaleka vše.

Nechala si dokonce přes celá záda vytetovat Malého princi, přitom se o lásce k němu prý nemluvila do té doby, dokud se k němu nezačala veřejně hlásit Eva. „Bára tím tetováním zaskočila všechny, jakoby to udělala naschvál,“ šušká se mezi účinkujícími herci a herečkami ze Slunečné.

Proč se ale chce tak moc ve všem Evě vyrovnat a také jako ona vypadat? Že by třeba Jánová žárlila na úspěchy své mladší kolegyně? A třeba i na to, že je spojována s fešákem Markem Lamborou (25)? Kdoví, možná na něj má zálusk a právě proto se stylizuje do Burešové, protože cítí, že pak by mohla mít větší šanci.

Lambora v hlavní roli

Není žádným tajemstvím, že ačkoli spolu v soukromí pár Burešová s Lamborou netvoří, skvěle si rozumí a jsou dobrými přáteli. Spojuje je mnohé a třeba tak Barbora cítí, že čím bude Evě podobná, tím větší šance kolegy má.

A kdyby se jí třeba podařilo ho sbalit a ve skutečném životě s ním začít randit, mohlo by jí to přinést i spoustu dalších příznivců a svou kolegyni by tím pořádně naštvala a dost možná rychle dostala do role té, na které už úspěch seriálu nebude tolik stát.

Burešová se cítí být v ohrožení

A možná pomalu začíná cítit snahy o vyvolání intrik a konfliktů i samotná hlavní hvězda seriálu. Špitá se totiž, že si Báru v poslední době nechci pustit k tělu, vyhýbá se jí jak jen může a jakmile hrozí, že by skončily na pracovišti jen ony dvě, raději odejde.

A dokonce jí nedávno dala najevo, že s jejím stylem sebeprezentace absolutně nesouhlasí. „Je moc fajn, že si pochopila, že k dobrému skutku není potřeba nějaké číslo na Instagramu,“ rýpla si do ni přímo na jejím profilu. A jakoby tím naznačila, že jí její snahu o to přilákat na svůj účet na sociální sítí co nejvíc lidí pod zástěrkou něčeho prospěšného od začátku nevěřila.

A patrně od té doby jsou jejich vztahy ještě víc napjaté a to samozřejmě může negativně ovlivnit atmosféru na place a může to začít být nepříjemné i pro ostatní kolegy.

A jakmile si někdo začne u produkce stěžovat, že v těchto podmínkách se mu prostě nepracuje dobře, přijde na řadu pomyslná „Sophiina volba“. Koho z úspěšnému seriálu vyřadit? Oblíbenou Evu, která je ústřední a především kladnou postavou seriálu. A nebo Báru, která je podle všeho viníkem napjaté atmosféry?

Ve hře je opravdu hodně

A jelikož by Jánová asi nerada o teplé místečko ve Slunečné přišla, mohlo by ji hodně pomoci, kdy se dokázala více vetřít do přízně Lambory. Kdyby totiž diváci začali cítit, že je větší šance, že oni dva ve skutečnosti skončí spolu, možná by u nich získala právě ona spoustu kladných bodů a začala by být cennější i pro tvůrce seriálu.

V každém případě tak bude zajímavé sledovat, jak se bude vše vyvíjet. Jak se říká, každý je nahraditelný, a pokud se ukáže, že jedna druhou nemůže vystát natolik, že vedle sebe nebudou moct pracovat, jednoduše bude muset některá z kola ven.

Obětuje svůj vztah, aby dosáhla svého?

Není žádným tajemstvím, že už nějaký ten pátek tvoří Barbora Jánová pár s Vítězslavem Bečkou (25). Netají se ani tím, že je to pro ni ideální partner, který ji nejenom rozumí, ale také ji dokáže inspirovat a být pro ni učitelem.

Co doopravdy chce?

Jenže se zdá, že mediální obraz a především popularita je pro herečku skutečně obrovsky důležitá. A pokud sama zjistí, že by se jí víc hodilo být spojována s Lamborou, možná svůj slušně rozběhlý vztah s Bečkou obětuje. Přece jen, každý jsou v životě trochu jinde a těžko vlastně říct, jestli má jejich láska potenciál na to, aby vydržela nějak dlouho.

Lambora je sice stejně stará jako Bečka, ale pokud by se začaly plnit titulní stránky časopisů a internetových portálů jejich společnými fotkami, může Jánové v kariéře bezesporu hodně pomoci. A pokud skutečně tak moc prahne po úspěchu a po prestiži, asi jí musí být jasně, že tímto by se vše výrazně urychlilo.

reklama

Komentáře

reklama