Válku dvou zpěvaček vyhrála sexy Miluška

Po narození dvou dcer ho manželka odsunula na vedlejší kolej. A tak spojil svůj osud s pohlednou milenkou.

O zpěváka Petra Spáleného byl mezi krásnými ženami vždycky zájem. Pohledný chlap, který měl charisma a k nezaměnitelnému hlasu přidal gentlemanské chování. Ideální kombinace. Není divu, že o něj svedly bitvu i dvě známé kolegyně.

Petra Spáleného nemusíme dříve narozeným zvlášť připomínat. Jistě byste ještě někde našli jedno z vinylových „elpíček“, které natočil se svou slavnou skupinou Apollobeat (později Apollo).

Po narození dcer začala krize

Zdálo se, že stejná pohoda, jaká z něj vyzařovala na pódiu, panuje i v jeho manželství. Zvlášť, když společně s manželkou Pavlínou Filipovskou (*1941) přivedli na svět dvě dcery, Johanu a Pavlínu. Možná jen pár nejbližších přátel vědělo, že právě v tu chvíli

Zbývá vám 86% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama
reklama