Vanda Hybnerová (48) Konec velké lásky?

Tak to je zlé. Co se to děje mezi herečkou Vandou Hybnerovou (48) a její nynější láskou a oporou, pohledným automobilovým závodníkem Jakubem Chourou (36)? Vše nasvědčuje tomu, že se události daly do pohybu nečekaným směrem.

Ti dva se zřejmě jeden druhému odcizili. A to bude jistě těžká rána pro půvabnou Vandu, která poté, co jí utekl manžel, potřebovala po svém boku milujícího a chápajícího muže. A teď ho nejspíš pomalu a jistě ztrácí.

Když spolu šli po ulici, na první pohled bylo patrné, že cosi neklape. Vypadali jako dlouholetí manželé. Nejenže se nedrželi za ruce (no to už vůbec ne!), dokonce působili rozčileně. Podle zachmuřených obličejů a divoké gestikulace si každý mohl domyslet, že bývalé hrdličky už nevrkají, že se mezi ně vkradl nesoulad.

Jako by se ti dva od sebe vzdalovali. Čím to asi může být? Herečka je nesmírně vytížená, hraje v seriálech, v divadle, zúčastnila se i kultovní soutěže Pevnost Boyard. Jak se asi líbí jejímu milenci na ni stále jen čekat? Ozývají se i hlasy, že Vanda je zamilovaná do jediného muže – exmanžela Saši Rašilova (44).

A že čeká na jeho návrat....

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden