Vanda Hybnerová a Saša Rašilov: Opět se museli dát dohromady

Nečekaná proměna exmanželů Vandy Hybnerové (50) a Saši Rašilova (46)! Po rozvodu byl vztah mezi těmito dvěma herci hluboko pod bodem mrazu. Co je teď nečekaně spojilo? Nevraživost zavládla především ze strany Vandy, když viděla, jak snadno si její bývalý piřídil novou rodinu a jak moc je nyní obklopen svými blízkými šťastný.

S novou manželkou Lídou (33) už má roční dceru Marušku a mluví o dalších dětech. Místo toho Hybnerová se utápí ve smutku. Chvíli sice randila s o třináct let mladším automobilovým závodníkem, Jakuba Chouru (35), ten jí ale také brzy utekl.

O to více ji zřejmě bolelo, když viděla, jaké její bývalá láska prožívá štěstí. Že mezi těmi dvěma stojí neproniknutelná hradba, bylo na první pohled jasné. Když se oba herci sešli na stejném večírku, drželi si od sebe úctyhodný odstup.

Jeden se na druhého ani nepodíval a nejspíš se ani nepozdravili. Zatímco Rašilov měl oči jen pro svou novou partnerku a jejich dcerku, Vanda stále utíkala ven před podnik a tam nervózně pálila jednu cigaretu za druhou.

Jak se ale zdá, teď expartneři opět nachází společnou řeč. To, co je na věky spojuje, jsou jejich dvě dcery Josefína (24) a Antonie (20). Dalo by se říct, že už jsou dospělé a nepotřebují, aby jim maminka a tatínek každý den před spaním četli pohádku.

Přesto ale, jak je vidět, své rodiče stále potřebují. A to se neobejde bez toho, aby Hybnerová s Rašilovem dali hlavy dohromady. Starší dcera totiž přišla s tím, že by si s přítelem chtěla pronajmout byt v centru Prahy, jenomže ceny v této lokalitě jsou obrovské, a tak Josefína požádala o pomoc rodiče.

Ti podle všeho neváhali a Josefíně pomohli. Prý platí bydlení oběma slečnám. "Díky mami a tati," děkovala jim mdcera na internetu. A možná znesváření herci nyní řeší více než jen jejich existenční problémy.

Občas mnohé přivádí do rozpaků chování právě Josefíny. Jednou šokuje, když na V.I.P akci na objektivy ukáže zdvižený prostředníček, jindy zase udivuje svými komentáři. "Spím hodně. Přemýšlím o tom, kdy je správné spát a kdy je čas se dívat.

A kdy nespat? Někdy se mi zdá, že jsem spala doteď, nebo že ještě spím a měla bych už vstávat a teda koukat pěkně být..." vykládala na internetu. Je vidět, že Josefína velmi hloubá nad svým životem a jakoby nevěděla, kudy kam.

A právě v takové chvíli musí oba herci najít společnou cestu, aby byli svému dítěti maximální oporou. Vždyť jak sám Rašilov říká, potomci jsou pro něho všechno. .

reklama
reklama