Vanda Hybnerová chtěla se Sašou Rašilovem spokojeně zestárnout, ale dnes už mají oba jiné partnery!

Než podal Saša žádost o rozvod, předcházelo tomu roční odloučení.

Zárukou po celoživotní vztah nejsou ani slavná jména. Vypadalo to, že Saša Rašilov (48) a Vanda Hybnerová (52) spolu budou navždycky. Po 22 letech to už nebyla pravda.

Poznali se během studia na DAMU. Zamilovali se do sebe, i když Vanda byla o čtyři roky starší. Spojovala je rodinná tradice - otcem Vandy byl slavný mim Boris Hybner (†74), zatímco Saša Rašilov pochází ze známého uměleckého rodu.

Otec byl významný kameraman, dědeček zase slavný český herec. Oba se jmenovali stejně, i když dědovo původní jméno bylo Wenzel Rasch. V době, kdy vystupoval v kabaretech, byli v oblibě komici ruského a bulharského původu, takže si upravil jméno na Rašilov a změnil si i jméno křestní.

To se pak předávalo dál jako rodinná značka. Možná nevíte, že Sašovi v žilách proudí po předcích šlechtická krev. Tedy alespoň se to v rodině tradovalo. „Nikdy se nezjistilo, do jaké míry to byla recese a do jaké pravda,“ konstatoval herec.

Saša se na radnici moc nehrnul

Do ženění a vdávání se dvojici příliš nechtělo. Saša rozhodně netoužil po nějaké velké svatbě. Prohlašoval, že svatby jsou

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře