Vypadá to, že je všechno špatně. Herečka ze seriálu Ulice podle všeho zase skončila sama. Tentokrát to ale mělo být ze strany Vandy Hybnerové (56) cílené a přítele Lukáše prý prostě pustila ze dne na den k vodě.
Jako by ji přestal bavit. Ono je to ale možná složitější. V zákulisí seriálu totiž během minulého roku kolovaly fámy, že si herečka myslí na kolegu Jiřího Štrébla (66).
V Ulici hrají manžele, v minulosti už spolu dokonce chodili a uvažovali o svatbě. „Žili jsme spolu ještě před devadesátým rokem na Žižkově,“ vzpomínala.
Provokovala?
Když ale začala randit s Lukášem, dohady o tom, jak to má, či nemá se svou bývalou láskou, utichly. Dávalo to smysl, většina lidí měla za to, že je Hybnerová zamilovaná. Jenomže to prý bylo tak, že vše dělala Štréblovi na truc nebo proto, aby v něm vyvolala žárlivost.

Což se však nepovedlo. Herečka tak mohla dojít k závěru, že udržovat možná jen „papírový“ vztah s Lukášem už nemá smysl. Ostatně bylo to od začátku takové podivné.
Třeba jen to, jak o ní její nový objev mluvil. „Patnáct let jsem dělal v sociálních službách, staral jsem se o mentálně postižené, což byl trénink tady na život s Hybnerovou,“ rozpovídal se v jednom pořadu. Pokus o vtip? Poněkud otřesný…
Vše spustil rozvod?
Každopádně jestli si Hybnerová malovala, že nakonec skončí u seriálového kolegy, nevyšlo to. Vypadá to na další vztahový průšvih. Její prokletí začalo v roce 2014, kdy se po dvaceti letech rozvedla se Sašou Rašilovem (52).
Hybnerovou to zlomilo, od té doby se ve vztazích plácá. Sama říká, že je buldozér, který chlapy odežene. Zdá se, že má další „oběť“.