Vanda Hybnerová: Nad vztahem se stahují mračna

Jakoby se herečka Vanda Hybnerová (48) s přítelem Jakubem Chourou (36) od sebe vzdalovali… Je to konec velké lásky?.

Když Vanda Hybnerová potkala automobilového závodníka Jakuba Chouru, úplně rozkvetla. Zničená a strhaná herečka se proměnila v sexy kočku. Změnila nejen svůj utrápený výraz ve tváři, ale i oblékání. Zatímco předtím dávala přednost hlavně pohodlí a spíše nenápadným monotónním kouskům, vedle mladého milence se začala oblékat jako pravá dáma.

Vysoké podpatky, rafinované dekolty… Nová láska ji vytáhla z těžkého období, kdy se rozešla nyní již s exmanželem, hercem Sašou Rašilovem (44).

Zatímco on brzy zářil štěstím vedle nové přítelkyně, Vanda zůstávala osamocená a opuštěná, psychicky na dně. Uzavřela se do sebe, nekomunikovala s okolím, přestala o sebe dbát... Až Jakub ji vrátil do života a dal jí motivaci jít dál.

„Vanda nerada vytrubuje o svém soukromí do médií, ale je vidět, že je opravdu šťastná, moc jí to přeju,“ vyjádřil se jeden z jejích hereckých kolegů. I my jsme Vandě drželi palce, ať jí radostné chvíle co nejdéle vydrží.

Teď se ale nad jejím vztahem zlověstně smráká. Podle našich interních informací to mezi milenci už není zdaleka taková idylka. Pár, jak se zdá, nedokáže překonat velkou zkoušku partnerství, kterou prochází zpravidla všechny páry showbyznysu.

Být hercem nebo herečkou znamená obrovské časové vytížení a dlouhé hodiny a večery strávené mimo domov – na divadelních prknech, na natáčení… A právě to se může ukázat jako velký problém. Dvojice se odcizí, začne si hledat spřízněné duše jinde a rozkol vztahu je na světě.

Právě to by mělo být důvodem, proč láska Hybnerové a Choury poslední dobou pokulhává. Jakubovi se podle všeho nelíbí, že na něj Vanda nemá čas.

„Před pár dny jsem je potkala, šli po ulici a na první pohled bylo vidět, že mezi nimi něco nehraje. Už se nedrželi za ruce, jako na fotkách, kterých byly plné noviny, žádné polibky… Spíš naopak, působili rozčileně,“ popsal nám svědectví pozorný čtenář.

Ano, mohla to být jen rychlá přeháňka, ale špatné tušení mají i další lidé. „Skoro se nevidí. Herečka je hodně vytížená. Hraje v seriálech, v divadle, nejspíš se jejímu příteli moc nelíbí pořád na ni čekat, “ myslí si člověk z blízkého okolí páru.

Že toho má Hybnerová až nad hlavu, je skutečně pravda.

Vedle seriálu Přístav, který běží už třetím rokem, hojně natáčí filmy. Filmová komedie Sněží, která má mít premiéru příští rok, k tomu hraje v několika divadelních představeních. Například V Divadle Palace momentálně hraje hned ve třech inscenacích.

A vedle toho se stihla zúčastnit ještě televizní soutěže Boyard. Při takovém zápřahu je plnohodnotný partnerský vztah snad zcela nemožný. Ozývají se ale i hlasy, že herečka má stále ve svém srdci jediného muže, exmanžela Sašu Rašilova.

Jenomže ten právě prožívá štěstí po boku své nové partnerky, s níž čeká potomka. Je možné, že na herečku opět padnul splýn a smutek chce zahnat prací? Skoro to tak vypadá..

reklama
reklama

Komentáře