Vanda Hybnerová: S partnerem to nemyslí vážně

Herečka Vanda Hybnerová (50) je se svým o třináct let mladším partnerem Jakubem Chourou (37) už čtyři roky. Na veřejnosti se společně příliš neukazují, spíš to vypadá, jako kdyby se herečka snažila svého partnera schovávat.

Není také divu, údajně jim to totiž příliš neklape. Hybnerová totiž raději volný čas tráví sama nebo s dcerou Antonií (20). Její partner údajně nemá v jejím životě příliš velkou roli. Jeho samotného to prý mrzí, ale nejspíš už si po těch letech zvykl a rozhodnutí své partnerky respektuje.

Prý zažila všechno

Ona sama tvrdí, že je ráda za to, že má za partnera právě Jakuba. Líbí se jí, že jí vychází vstříc. Nicméně to nevypadá, že by za něj byla vysloveně šťastná. Před časem se jí Jakub prý ptal, jestli s ním nechce začít bydlet pod jednou střechou, ale tento návrh herečka okamžitě smetla ze stolu.

Argumentovala tím, že chce zkoušet nové věci, které doposud nestihla, a nechce znovu opakovat historii. Moc dobře totiž ví, že po společném bydlení následuje svatba, a to už jí prý podruhé neláká. Nevěstou prý byla jednou a naposledy, a to po boku herce Sašy Rašilova mladšího (56).

Podle jejích slov už totiž zažila všechno, co k životu ženy patří. Svatbu, děti, starost o rodinu. Netouží si tím vším projít znovu, zdá se jí to zbytečné a podle ní je život moc krátký na to, aby lidé dělali stejné věci dvakrát.

Nemají nic společného

Nabízí se otázka, kam tento vztah směřuje. Zatím to totiž vypadá, že nikam. Pár spolu moc nikam nechodí a také vyplulo na povrch, že nemají téměř nic společného. Jediný jejich společný koníček je údajně jízda na motorce. Ale například Vandina vášeň jsou především koně. Ráda se pohybuje ve stáji a prý se při tom dokonale odreaguje. Nicméně její partner tuto vášeň nesdílí a myslí si, že si Hybnerová s koňmi jen přidělává další práci. Práce ve stáji je pochopitelně celkem dřina, nicméně Vandu to baví a nehodlá se svého koníčku vzdát.

Miluje jen sebe?

Údajně kvůli jejímu sobectví vznikají ostré hádky. V nedávném rozhovoru herečka přiznala, že v současnosti je víceméně sólistka. Má sice vztah, ale pořád prý hraje sama za sebe. Se svým bývalým manželem byla přece jen dvacet let a myslí si, že to už stejně nikdo nepřekoná. Proto si raději svého současného partnera drží dál od těla, aby ji nečekalo další případné zklamání.

Jak dlouho ale její partner vydrží být takhle tolerantní? Je ve věku, kdy se chtěl se ženou usadit a žít si rodinným životem, ale toho se vedle Hybnerové nejspíš nikdy nedočká. Buď se s realitou smíří, nebo půjde hledat o dům dál a jí zbydou jen oči pro pláč.

reklama
reklama

Komentáře