Vanessa Paradis udělala z hollywoodského bouřliváka Johnnyho Deppa vzorného otce rodiny!

Podívali se jeden druhému do očí a věděli, že jsou si souzeni!

Než se Johnny Depp (56) dal dohromady s Vanessou Paradis (46), skládal se jeho život z úspěchů v kariéře a průšvihů v soukromí. Čtrnáctiletý vztah slavného herce pořádně uklidnil.  

V mládí měl Johnny Depp (56) oprávněnou pověst velkého bouřliváka. Nebylo divu, vyrůstal v rodině, která se často stěhovala a kde otec pobýval občas za mřížemi kvůli krádežím. Johnny měl vzpurnou povahu a celkem brzy se dostal k pití alkoholu a braní drog. Střední školu začal studovat, ale nedokončil. Měl namířeno na hudební scénu, o filmování vůbec nepřemýšlel. Náhoda ho ale přece jen do Hollywoodu zavedla a v roce 1984 se stal jednou z obětí kultovního vraha ve filmu Noční můra v Elm Street.

Winonu poslal ke dnu

V té době už byl Johnny poprvé ženatý, s Lori Allison (61), o šest let starší filmovou maskérkou. Manželství ale po dvou a půl letech skončilo a na Johnnyho kromě stoupající slávy čekal první velký osudový vztah. Při natáčení filmu Střihoruký Edward se zamiloval do své tmavovlasé kolegyně Winony Ryder (47). Vypadalo to, že z toho bude velká trvalá láska, o čemž svědčilo i to, že si Johnny nechal jméno Winony vytetovat. Když se pak rozešli, mladou herečku to rozhodilo natolik, že jí to zabrzdilo kariéru a měla psychické problémy. Johnny dál řádil. Měl pověst chlápka, který bez výčitek zdemoluje pokoj a párkrát musel řešit své skandály s policií. Kdo ví, jak by to s ním dopadlo, kdyby nepotkal francouzskou zpěvačku Vanessu Paradis (46).

Změnil se, když se stal tátou!

Vanessa Paradis byla cílevědomou dívkou bez skandálů. Začala veřejně vystupovat už v dětství a ve čtrnácti letech vydala svoji první desku, která ji proslavila i mimo Francii. S Johnnym se setkali v Paříži, když tam americký herec natáčel jeden ze svých filmů. Stalo se to v hotelu Costes a byla to skutečně, jak se říká, láska na první pohled. Oba o sobě navzájem prohlásili, že hned cítili, jak moc jsou si souzeni. Navázat vztah pro ně bylo jednoduché, protože v té době ani Johnny ani Vanessa neměli žádné partnery. Mladá Francouzka měla na věčného bouřliváka hodně zklidňující vliv. Byl konec s drogami, pitím a ničením hotelových pokojů. Vanessa otěhotněla pouhé tři měsíce poté, co začala jejich známost. Když se pak dvojici narodilo první dítě, dcera Lily-Rose Melody (20), stal se z Johnnyho doslova beránek. Sám přiznal: „Všechno, co jsem dělal do 27. května 1999, bylo jen takovou iluzí, existencí bez života. Život mi dalo teprve narození mojí dcery!“  Nezůstalo jen u jednoho potomka, za tři roky dostala Lily-Rose Melody bratříčka. Zdálo se, že vztah Johnnyho a Vanessy jen tak něco nerozdělí.

Poslední roky to už skřípalo

Jejich svatba by určitě byla hodně mediálně sledovaná, k ničemu takovému ale nedošlo. Vanessa prohlásila, že stačí, když mají skvělý vztah - manželství prý není zapotřebí. Stačilo jí, že jsou s partnerem rodiči. Prožili si i chvíle hrůzy, když se dcera ocitla v ohrožení života. Onemocněla a selhávaly jí ledviny. Lékaři jí ale zachránili a Johnny, v té době jeden z nejlépe placených herců světa, si mohl dovolit darovat oné nemocnici milion liber. V roce 2012 přišel jako blesk z čistého nebe šok. Johnny a Vanessa ohlásili, že se rozcházejí. Přesný důvod neuvedli, takže zůstalo jen u spekulací. Ve hře byl návrat Johnnyho k předešlému divokému životu nebo jeho nevěra. Rozchod ale proběhl v klidu a se vzájemnou vstřícností.  Až později v rozhovorech přiznal Johnny, že poslední roky s Vanessou nebyly tak úplně úžasné jako ty první. Hlavní problém viděl v tom, že se moc často nevídali kvůli své vytíženosti. Všechno ale vyřešili tak, aby tím netrpěly jejich děti. Až bude jednou slavný herec hodnotit svůj život, na těch čtrnáct let, co prožil s Vanessou, bude určitě vzpomínat jako na nejlepší roky svého života!

Další manželství ho stálo nervy a pár milionů!

Po rozchodu s Vanessou šlápl Johnny pořádně vedle, když si vybíral ženu pro další život. Zamiloval se do mladé herečky Amber Heard (33) a dokonce si ji - na rozdíl od matky svých dětí - vzal. Manželství ovšem vzalo rychlý konec a rozvod dodával spoustu pikantního materiálu bulvárním novinám. Amber si veřejně stěžovala, že jí Johnny v manželství bil. Vanessa svého bývalého partnera bránila. Rozvod stál herce kvůli předmanželské smlouvě několik milionů dolarů!

reklama
reklama