Moje sladké tajemství

Vaše krása v cizích rukou? Ideální...

Najít v rodinném rozpočtu fondy pro sebe není jen tak. Ale i tak se nemusíte vyhýbat kosmetickému salonu jako čert kříži.

Šidit pokožku a nedopřát jí aspoň občas odbornou péči, se s letícím časem vrátí jako bumerang. Co na začátku ušetříte, budete muset s rostoucím počtem svíček na dortu dohánět. Všeobecně funguje prevence i u stárnutí. Jemné stopy se samozřejmě zahladí lépe a ze méně peněz, než ty výrazné.

Jak často byste měla do salonu zamířit?

Ideálně ve chvíli, kdy se mění sezona, tedy jednou za čtvrt roku. Ani tak to nezvládnete? Tak si napište Ježíškovi o poukaz a do salonu vyrazte v lednu. A pak si našetřete na druhou návštěvu před náročným létem.

Relaxační dávka

Zavřením dveří kosmetické kabiny nebo ukrytím se pod masku se přenesete daleko od problémů, které vás trápí. Relax je tedy bonusem. Těšit se ale můžete na pořádnou očistu pokožky, kterou v tomhle směru celoročně trochu šidíte.

Kompletní péče

Kosmetička s vámi konzultuje vaše kosmetické návyky a poradí, jak je vylepšit. Očista, maska, krémování, to si užije vaše tvář. A vy si v průběhu ošetření pleti můžete dopřát také masáž, například krku nebo rukou, než se všechny ty krémové zázraky do pokožky obličeje vstřebají. A krásná tečka na závěr? Třeba profesionální nalíčení.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden