Vaši budoucnost najdete v čáře osudu

Nejste si jisti, jestli máte život ve svých rukou? Čára osudu vám to odhalí.

Při posuzování této linie je nutná ostražitost. Je zvláštní tím, že ji nemusí mít úplně každý. Pokud ji ale máte, pak i nepatrná znamení, která se zde nacházejí, hrají důležitou roli.

Tato čára je silně spojena s kariérou a vytváří odraz osudu člověka, jeho vůli, jednání a schopnost realizovat cíle a úkoly, které si zadává. Pokud ji na dlani nemáte, neznamená to, že vás nečeká žádný osud, pouze ještě nevíte, jakým směrem se chcete v životě ubírat.

Máte sklon být nevyrovnaní a chybí vám to správné životní naplnění. To ale neznamená, že se postupem času nevytvoří! Většinou se tak stává do

Zbývá vám 89% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden