Moje šťastná hvězda

Vášnivá láska Vondráčkové ve velkém ohrožení!

Moje šťastná hvězda

Vypadalo to, že jsou jako dvě spřízněné duše, mluvilo se o založení rodiny a svatbě. Je snad možné, že na nic z toho nedojde?

Lucie Vondráčková (44) bude jednou z hvězd StarDance. Povídá se, že už dokonce začíná trénovat se svým tanečním partnerem. Zamiluje se do něj a bojovníka Zdeňka Polívku (25) pošle k vodě?

Nestárnoucí herečka Lucie Vondráčková (44) se momentálně objevuje pravidelně na televizních obrazovkách. V nekonečném seriálu Ulice hraje postavu zákeřné učitelky Soni, která televizní diváky rozdělila na tva tábory.

Jedni její seriálový charakter nemohou vystát, druzí zase kvitují, že se alespoň v Ulici zase něco děje. Už za pár měsíců pak diváci uvidí Lucii Vondráčkovou soutěžit v dalším ročníku taneční show StarDance. Nabídku od tvůrců okamžitě přijala, dokonce prý

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden