Vášnivý románek s Mišíkem?

Už jedno manželství se jí rozpadlo. Dojde na další rozvod, protože je herečka manželovi nevěrná?

Vždy měla ráda pozornost mužů. A je tomu tak i nyní, když je Berenika Kohoutová (32) manželkou Kryštofa Kubína (37). Otázka ale zní: Podlehla svodům Adama Mišíka (25)?

Už je to více než pět let, co se hvězda seriálu Jedna rodina Berenika Kohoutová (32) pochlubila postelovou fotkou se svým současným manželem, reklamním textařem Kryštofem Kubínem (37). Tehdy to vypadalo, že je to jen jeden z řady mužů, se kterými si po rozvodu s Pavlem Čechákem (48) užívala. Jenže ona s ním založila rodinu, a dokonce vstoupila do druhého manželství.

Nyní se ale šušká, že ji postupem času omrzel a herečka začíná znovu vystrkovat růžky. Skončila snad v posteli některému z hereckých kolegů? Krásná herečka je dlouhé roky známa tím, že

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden