Čeká Gregorovou rozchod kvůli tajné milence?

Koptík spřádá podivné plány

Vztah s HANOU GREGOROVOU (64) dostal ONDŘEJE KOPTÍKA (33) do společnosti, po níž vždy toužil. Navíc se teď rozvedl. Je tedy jen otázka času, kdy se poohlédne jinde!.

Jedno se mladému milenci Hany Gregorové nedá upřít, když něco chce, jde si zjevně klidně přes mrtvoly za svým. Jeho touha po úspěchu a životu v divokých vlnách českého showbyznysu mu zřejmě nedala spát už před lety a snažil se stůj, co stůj uspět. Bohužel jeho pokusy vyšly naprázdno. Dokonce i ten, když se přihlásil v roce 2003 do soutěže Muž roku. Ačkoli patřil mezi finalisty, na žádnou z předních příček nedosáhl. Ovšem už tehdy se setkal s vdovou po legendě mezi herci RADOSLAVU BRZOBOHATÉM (†79).

Zda mezi nimi přeskočila jiskra či nikoli, těžko soudit, v každém případě se údajně ve vší počestnosti jejich cesty rozešly, aby se o několik let později mohli stát jedním z nejkontroverznějších párů současnosti. Neúspěch v soutěži byl zřejmě pro Koptíka obrovskou ranou, protože se rozhodl usadit a zkusit žít normálně. Po soutěži se začal věnovat obchodu, přesněji řečeno, stal se obchodním zástupcem jednoho mobilního operátora a pořídil si rodinu. Rodinný život ale zřejmě nebyl to, po čem by mladý ambiciózní muž ze srdce toužil. V teple domova ho neudržel ani fakt, že měl krásnou manželku a dvě zdravé děti.

Po devíti měsících vztahu požádal Ondřej Hanu o ruku.

Vzdal se své rodiny

Díky své práci se však seznámil s herečkou, díky které zná jeho jméno nyní snad každý. Do jaké míry sehrála v jejich seznámení náhoda a do jaké pak úmysl, můžeme jen spekulovat. Faktem však zůstává, že hra, kterou tehdy Koptík rozehrál, začíná nabírat na obrátkách.

Úmysl, nebo jen náhoda?

Snad tomu opravdu chtěl osud, jak se všechny snaží pár přesvědčit, že se jednoho dne objevil u dveří Gregorové právě Koptík. Herečka si ve firmě, kde pracoval, objednala někoho, kdo by jí přišel zprovoznit internet. Jenže když se u ní doma v Říčanech mladý muž objevil, herečce se prý podlomila kolena. A to i přesto, že dlouhé čtyři roky, od smrti svého milovaného manžela, na jiného muže ani nepomyslela.

„V první moment mi něčím připomínal Radka. Měl na sobě třeba podobnou košili jako on,“ svěřila se herečka s tím, že se snažila své hříšné myšlenky zahnat. Jenže nezmar Koptík se ke Gregorové kvůli internetu vracel ještě několikrát a podle slov herečky s ní začal flirtovat. „Když mi prozradil, kolik mu je, dokonce jsem propukla v hlasitý smích. Až mi tekly slzy,“ přiznala se Gregorová s tím, že Koptík se jejím výsměchem nenechal zahnat. Aby také ne, poháněn nepochybně křišťálově čistými úmysly a láskou, uháněl výrazně starší herečku dál. Naprosto mu prý učarovala.

V lázních spolu dováděli jako dva zamilovaní puberťáci.

Po vztahu s ním netoužila

Gregorová byla tehdy ještě soudná a vztah s mužem, který byl mladší než její vlastní syn, jí připadal šílený. Na radu svých kamarádek ale povolila a rozhodla se dát Koptíkovi šanci. Říkaly jí totiž, ať si užívá, že aspoň bude mít v domově důchodců na co vzpomínat. „Jenže když proběhl první sex, tak mi Ondřej začal vypisovat doslova litanie,“ vzpomíná na okamžik, kdy jí došlo, že mladý obchodní zástupce chce víc než jen vztah na jednu noc.

Zpočátku brala jeho city s rezervou, pak ale zřejmě podlehla. Vztah se však snažila maximálně utajit. Jenže, co čert nechtěl, Ondřej Koptík zcela náhodou jejich pletky prozradil na sociální síti, když vložil jejich společnou fotografii. Netušil prý, že je jeho profil veřejný. A o poprask kolosálních rozměrů bylo okamžitě postaráno. Jako by snad tohle bylo to, co celou dobu mladý obchodní zástupce zamýšlel. Pár na každém kroku pronásledovaly novináři a nebyl snad časopis, na jehož obálce by se Koptík s Gregorovou neobjevili.

A4

Zásnuby s novináři v zádech

Vrcholem všeho pak byly zásnuby, které proběhly v Alpách na ledovci Hintertux, kam Koptík svou vyvolenou vzal na výlet. Milenec, s nímž byla tehdy pouhých devět měsíců, před ní poklekl a pronesl dojemnou řeč, kterou četl z papíru. Herečka byla prý tak zmatená a dojatá zároveň, že nemohla říct nic jiného než ano. Velkou motivací mohl být i překrásný prsten za bezmála 100 000 korun.

Koptík však jaksi zapomněl své milé říci, že zatímco ona se dojímá nad jeho upřímným gestem nehynoucí lásky, v zádech jí cvakají fotoaparáty novinářů, které si Koptík pro tento účel objednal. Sama herečka asi později pochopila, jak absurdní celá událost byla a zásnuby popřela. „Zásnuby neplatí. Neřekla jsem ano, byla jsem zaskočená,“ vymlouvala se a následně dodala, že od ní má do odvolání zákaz o jejich vztahu veřejně mluvit. S tím asi Koptík nepočítal. Jeho plány tak mají najednou vážnou trhlinu.

Najednou je ticho po pěšině

Variant, co se kolem věkově nesourodého páru v současné době děje, je hned několik. Před pár týdny se dokonce spekulovalo o tom, zda se po zásnubách s novináři a fotografy v zádech náhodou neschyluje k rozchodu. Jak ale později ukázaly snímky z vířivky, kde si pár divoce užíval zdánlivé samoty, rozpad vztahu nebude zřejmě tím, co by Gregorovou a Koptíka tížilo. Přesto všechen humbuk kolem jejich upřímné lásky a plánované svatby prazvláštně utichl. A Gregorová měla dokonce sundat i zásnubní prsten. „Hanka o Ondrovi přestala úplně mluvit. Když se jí na něj někdo zeptá, tak je hned oheň na střeše. Řádí jako tajfun,“ uvedl člověk blízký herečce.

Ještě v době, kdy si začal s Gregorovou, byl stále ženatý.

Svatbě už nic nebrání

Ještě v létě, když Koptík žádal Hanu o ruku, byl ženatý se svou ženou PAVLÍNOU. Tento vztah je už minulostí i po oficiální, úřední stránce. Podle našich informací byl Koptík s manželkou rozveden v polovině ledna. Ačkoli na první pohled veselce nic nebrání, nezdá se, že by se herečka do vdavek nějak hnala. „Nepotřebuju to k životu. Nepotřebuju se kvůli vztahu zasnubovat ani se v mých letech vdávat, být celá v bílém...“ nechala se slyšet Hana. Navíc se čím dál častěji ozývají hlasy, že vztah herečky s mladým hřebečkem spěje ke svému konci.

Oba už zřejmě dostali to, co chtěli. Gregorová má nový impulz do života, dokázala si, že je ještě stále „ženou“ se vším, co k tomu patří. A Koptík? Aniž by mu chtěl kdokoli cokoli podsouvat, je více než zřejmé, že jemu o upřímné city asi dvakrát nešlo. Vypadá to spíš, že hledal útočiště v době, kdy měl problémy ve vztahu s manželkou a toužil po zviditelnění a slávě. Což se mu povedlo výborně. Ať už jim vztah vydrží nebo ne, Koptík bude už navždy tím zajíčkem, který pobláznil vdovu po Brzobohatém.

Rodina tvrdí, že je duševně nevyrovnaný

Koptíkova vlastní matka měla svého syna označit za duševně méně způsobilého. Stát se tak mělo na základě šíleného incidentu, který se odehrál v základní škole, kam chodí jeho dcerka. Šlo o to, že dceru Koptíka šikanoval její spolužák ze třídy. Mladý milenec Gregorové se rozhodl nečekat na řešení ze strany učitelky nebo ředitelky školy, ale vzal spravedlnost do svých rukou. „On přišel do školy pod záminkou, že si jde pro dceru, že je jí blbě. Vtrhl do třídy, tam zvedl chlapce nad hlavu a začal s ním třást,“ uvedla ředitelka ZŠ Hovorčovická s tím, že Koptík navíc chlapci hrubě vyhrožoval, že jestli svého chování nenechá, vyřídí si to s ním jinak.

Lepší nedomýšlet, co tím Ondřej myslel. Učitelku, která byla incidentu přítomná, stála skutečnost, že se urostlému muži v jeho útoku nepokusila zabránit, její místo a dobrou pověst. Máma se za něj omlouvala Koptík byl později povolán do školy, aby své chování vysvětlil a omluvil se. On to však údajně odmítl, a tak musela nastoupit jeho maminka. Ta napsala ředitelce dopis, v němž se za chování svého syna, který „není psychicky v pořádku“, omlouvá. Podle jejích slov se navíc nejedná o ojedinělou situaci. Podobné hysterické výlevy a agresivní reakce jsou u něho prý časté. Hana by se tak měla mít na pozoru. Kdoví, co by Koptík udělal, kdyby se s ním třeba pokusila proti jeho vůli rozejít?

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden