Vážně uvažuje o adopci!

Martina Randová (44)

Heluš z Ordinace v podání herečky Martiny Randové (44) má prostě smůlu na chlapy. Bohužel to platí i v jejím soukromém životě. A protože už není nejmladší, na založení rodiny myslí v poslední době čím dál častěji.

Všechny její kolegyně a známé už jsou manželkami a matkami, herečka Martina Randová (44), která pochází od Plzně a která se nesmazatelné zapsala do našich srdcí rolí bláznivé Heluš v nekonečném seriálu Ordinace v růžové zahradě, však zůstává už dlouhé roky bez muže. Přitom netouží ve skutečnosti po něčem jiném než po založení vlastní rodiny a po dětech!

Chodila s Filipem Blažkem

„V mém životě se objevuje spousta mužů, ale žádný bohužel není ten můj. Ale věřím, že mezi tím přebíháním z jedné práce do druhé třeba na nějakého narazím,“ vypráví Martina Randová, o níž málokdo ví, že počátkem devadesátých letech krátce chodila s českým hereckým idolem Filipem Blažkem (42). Žádný jiný vztah však herečka nikdy nepotvrdila. Přesto nepřestává pořád doufat, že na ní nějaký úžasný budoucí manžel někde čeká. Víc než po muži však teď Randová, snad kvůli svému přibývajícímu věku, touží čím dál víc po dítěti.

Chtěla by muže s dítětem

„Nejsem si jistá, jestli jsem ve věku, že děti ještě můžu mít, nicméně v dnešní době se to, zaplaťpánbůh, dá řešit jakýmkoli jiným způsobem,“ dodává s úsměvem oblíbená herečka. „Pro mě by bylo ideální, kdybych našla chlapa, který by to malý dítě už měl, abych měla koho rozmazlovat a o koho se starat. Ale třeba se stane zázrak,“ vypráví seriálová Heluš s tím, že kdyby tato možnost nevyšla, nebránila by se rozhodně ani adopci. „ Až budu mít muže a zázemí a pokud on s tím bude souhlasit, tak si myslím, že adopce pro mě rozhodně není tabu,“ dodává Martina Randová. Snad brzy potká toho pravého.

.

.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden