Vdá se kvůli penězům?

O svatbě prý nechce mluvit, aby nic nezakřikla. Evidentně doufá, že bude brzy...

Vypadalo to, že hvězda seriálu ZOO a Zlatá labuť zůstane bez chlapa. Hodně dlouho žila sama.

Před necelými čtyřmi lety se ale Jitka Sedláčková (62)  dala dohromady s Pa­vlem Töpferem (75), bratrem herce Tomáše Töpfera (72). Předtím byli pětatřicet let jen přáteli. Herečka tvrdila, že si ho nikdy nevezme.

„Jedině, až na mě přepíše svůj milionový majetek,“ žertovala před časem. Narážela na to, že její partner je bývalý majitel několika restaurací, v současné době na zaslouženém odpočinku.

V poslední době se ale zdá, že herečka obrací. O veselce se prý už několikrát zmínila. Proč tak náhle?

Herečka nedávno přiznala, že partnerovi cizí ženy píší, jaký je to fešák. Má snad proto žárlit?

Zamotá mu hlavu jiná?

Jedna z teorií je, že ji do svatby tlačí sám Töpfer. Druhá pak hovoří o tom, že by Sedláčkova nebyla příliš ráda, kdyby jejího partnera ošálila nějaká mladá kráska, která by si opravdu dělala zálusk na jeho majetek.

Což se zdá být celkem reálná úvaha. Jestli tomu chce herečka zabránit, protože snad má i nějaké důvodné podezření, nikdo se jí nemůže divit.

Jen opatrně

Pravda je, že Pavel Töpfer vypadá na svůj věk velmi dobře. Někteří lidé však poukazují na to, že jestli si ho Sedláčková vezme jen kvůli penězům, byť asi v dobré víře, tak to nebude do budoucna dělat dobrotu.

Mohlo by se to totiž obrátit proti ní při první ostřejší výměně názorů. Bude zajímavé sledovat, jak to herečka nakonec vyřeší. Všichni věří, že se jí znovu nezhroutí svět tak, jako před lety, kdy jí zemřela milovaná maminka.

Tenkrát Sedláčková dokonce propadla alkoholu. Z trablů ji vytáhli kamarádi Jiří Bartoška (76) a Jaroslav Dušek (62).

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden