Můj kousek štěstí

Ve chvíli, kdy to nejméně čekala, přišla ta pravá láska

Můj kousek štěstí

Po dramatickém rozvodu neměla herečka na další vztah ani pomyšlení. Pak ale zaúřadoval osud, který ji dal dohromady s jedním báječným mužem.

Po boku prvního manžela zažívala jedno zklamání za druhým. Až s tím druhým ale poznala, že manželství je hlavně o kompromisech a snaze udělat si vzájemně život o něco krásnější…

Někdy má s námi osud nepředvídatelné plány. Své o tom ví i herečka Veronika Freimanová (68), která už zažila v životě několik kotrmelců.

Když se rozváděla se svým životním partnerem, kameramanem a režisérem Jaroslavem Brabcem (69), myslela si, že se už nikdy nezamiluje. Sama o to vlastně ani nestála, protože ji veškeré problémy, které spolu řešili,

Zbývá vám 93% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden