Ve filmech hrál Luděk Sobota nesmělého, ale v soukromí úspěšně balil celebrity!

První manželství mu nevyšlo, druhé trvá dodnes. A mezitím měl spoustu románků!

Populární herec a komik Luděk Sobota (77) je v „civilu“ úplně jiný, než tak, jak jsme si ho zaškatulkovali. Je to přemýšlivý člověk, který mívá deprese a co se týká žen, má za sebou bouřlivé mládí!

Předtím, než Luděk Sobota (77) nastoupil na DAMU, vystudoval dopravní průmyslovku. A i když několikrát dokázal, že umí hrát i vážné role, jeho triumfem se staly ty komické. Ostatně díky té nejslavnější se dokonce podruhé oženil.

Jednu Dagmar měl, druhá ho nepřitahovala!

Slavný komik se oženil ještě předtím, než se díky filmu Jáchyme, hoď ho do stroje! stal hvězdou. Z prvního manželství měl syna. Po úspěchu zmíněného snímku přišly další role. Když natáčel komedii Jen ho nechte, ať se bojí!, byla jeho partnerkou před kamerou zpěvačka Helena Vondráčková (73). Nezůstalo jen u lásky ve filmu, byl z toho nakonec půlroční vztah. Po letech Luděk nepřímo přiznal i další románek s jinou slavnou zpěvačkou, Marií Rottrovou (78). Tehdy herce novináři zaskočili, protože si myslel, že jeho dávná předsvatební epizoda zůstane navždy utajena. „Já prostě o některých věcech nemluvím. To nebyl žádný vztah,“ konstatoval na přímou otázku. „Mám Marii Rottrovou velmi rád, tak ji pozdravujte, ale abych mluvil o

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře