Ve filmech hrál Luděk Sobota nesmělého, ale v soukromí úspěšně balil celebrity!

První manželství mu nevyšlo, druhé trvá dodnes. A mezitím měl spoustu románků!

Populární herec a komik Luděk Sobota (77) je v „civilu“ úplně jiný, než tak, jak jsme si ho zaškatulkovali. Je to přemýšlivý člověk, který mívá deprese a co se týká žen, má za sebou bouřlivé mládí!

Předtím, než Luděk Sobota (77) nastoupil na DAMU, vystudoval dopravní průmyslovku. A i když několikrát dokázal, že umí hrát i vážné role, jeho triumfem se staly ty komické. Ostatně díky té nejslavnější se dokonce podruhé oženil.

Jednu Dagmar měl, druhá ho nepřitahovala!

Slavný komik se oženil ještě předtím, než se díky filmu Jáchyme, hoď ho do stroje! stal hvězdou. Z prvního manželství měl syna. Po úspěchu zmíněného snímku přišly další role. Když natáčel komedii Jen ho nechte, ať se bojí!, byla jeho partnerkou před kamerou zpěvačka Helena Vondráčková (73). Nezůstalo jen u lásky ve filmu, byl z toho nakonec půlroční vztah. Po letech Luděk nepřímo přiznal i další románek s jinou slavnou zpěvačkou, Marií Rottrovou (78). Tehdy herce novináři zaskočili, protože si myslel, že jeho dávná předsvatební epizoda zůstane navždy utajena. „Já prostě o některých věcech nemluvím. To nebyl žádný vztah,“ konstatoval na přímou otázku. „Mám Marii Rottrovou velmi rád, tak ji pozdravujte, ale abych mluvil o

Zbývá vám 73% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden