Můj čas na kafíčko

Ve filmu Kmotr zahrál Marlon Brando tak dobře, že ho obdivovali i mafiáni!

Můj čas na kafíčko

„Tleskali by mi lidé, kdybych byl dobrým instalatérem?“

Slavný americký herec Marlon Brando (†80) byl problematickým rebelem celý svůj život. Nepřišel si pro druhého Oscara a když mu lékaři ve stáří nabízeli prodloužení života, odmítl to.

Pozlacená soška Oscara je jedním z největších snů každého herce nebo herečky. Jen málokdo odmítl si pro ni přijít. Marlon Brando, jeden z největších herců 20. století, to v roce 1972 udělal. Nebylo to laciné gesto, tak nějak to k povaze tohoto svéhlavého giganta patřilo.

Syn šel do vězení, dcera si vzala život

Už jako kluk byl nezkrotný a nic na tom neměnila vojenská akademie, která ho měla srovnat do latě. Vyloučili ho odtamtud, protože jezdil po chodbách na motorce. Živil se nejprve všelijak, hlavně dělnickými

Zbývá vám 81% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
Štítky:

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden