Ve snu mě léčila pyramida

Dostala jsem se do velkých zdravotních potíží. Nemohla jsem ale opustit svou práci. V horečkách jsem se náhle ocitla v pyramidě, která mě nabíjela energií. Myslím, že to bylo způsobeno velkým vyčerpáním.

Zůstala jsem sama s dětmi, pracovala od nevidím do nevidím a nemoci přecházela. Jednoho dne jsem zkolabovala. Chřipka si mě opravdu vychutnala. Vysoké teploty byly strašlivé, dostávala jsem záchvaty zimnice a pak se zase  potila.Věděla jsem, že nemohu dlouho  v zaměstnání chybět. Byla to soukromá firma, práci jsem si musela udělat a nemohla jsem si dovolit být často doma. Už nemoci dětí mi komplikovaly život a Damoklův meč nade mnou výhružně visel.Bylo jasné, že se židle pode mnou hodně kymácí. S hlavou plnou problémů jsem usínala a přitom bojovala s nemocí. Všechno se to nahromadilo…

Křišťálová pyramida

Nevím, jestli jsem blouznila z horečky nebo to byl sen, ale zdálo se mi, že jdu po Karlově náměstí.
Zastavila jsem se u fontány v parčíku a najednou se nemohla nadechnout. Hučelo mi v hlavě, všechno se rozmlžilo a já padala k zemi. Jak jsem tam tak ležela a dívala se do nebe, najednou jsem viděla, že se nade mnou tyčí skleněná p yramida.A skrze ní proudilo světlo a do těla se mi vlévala síla a energie. Probudila jsem se a bylo mi kupodivu lépe. Když jsem po chvíli zase usnula, sen se opakoval. A pak zase a zase – až jsem se neuvěřitelně, za jedinou noc, vyléčila.
Ráno jsem vyskočila z postele jako rybička. Jakmile mi ale vybyla chvilka, běžela jsem do knihovny a zapátrala ve starých knihách, abych našla něco o Karlovo náměstí. A to, co jsem zjistila, bylo opravdu zajímavé.

Je to magické místo?

Dočetla jsem se neuvěřitelnou věc, která mě naprosto fascinovala. Karel IV. nechal toto náměstí údajně postavit přesně podle půdorysu egyptské pyramidy – náměstí má přesně rozměry její základny.A tam, kde se nacház í Faustův dům, kde podle legendy odnesl doktora Fausta do pekla Ďábel a zbyla po nich pouze díra ve stropě, by v  pyramidě byla Faraonova komnata s tunelem, kterým faraonova duše letí ke hvězdám.Něco takového bylo pro mě úžasné. Běžela jsem hned vzápětí večer na Karlovo náměstí a postavila se do parčíku přesně do míst, kde jsem ve svém snu ležela, a tam zvedla hlavu ke hvězdám a poděkovala. Jak jsem tak hleděla k temné obloze, měla jsem opravdu na chvíli zvláštní pocit, jako bych viděla kolem průsvitné stěny pyramidy.

Jitka (42), Praha

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden