Ve třiceti letech jezdil Petr Janda po koncertech, v sedmdesáti s kočárkem!

Po rozvodu chtěl hledat čtyřicítku, ale místo toho našel osmnáctku!

Velkou hvězdou se stal Petr Janda (77) už v 60. letech a od té doby jeho sláva nikdy nepohasla. Určitě by si ale býval nepomyslel, že se po šedesátce ještě jednou ožení a bude mít další děti!

Kdo ví, možná, že by se Petr Janda (77) býval stal houslovým virtuózem. Jako vánoční dárek totiž od svých hudebně založených rodičů dostal v devíti letech právě housle.

Měl z nich obrovskou radost. Jakmile ale poprvé uslyšel rokenrolovou hudbu, housle šly stranou a nastoupila celoživotní kamarádka kytara.

Dlouhé vlasy a růžové tričko

Když bylo Petrovi dvacet let, začala právě éra Beatles. I u nás se objevovali první mladíci s dlouhými vlasy, které nová móda inspirovala. Petr se k nim okamžitě zařadil, což ale doma

Zbývá vám 88% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden

reklama