Můj kousek štěstí

Ve vzduchu visí rozchod?!

Můj kousek štěstí

Řešit těžké období ve vztahu nevěrou není právě férové řešení, ovšem bývá časté...

Zásnuby romantické tak, že jedno oko nezůstalo suché. Sestěhování a založení rodiny. Ani jeden z těchto zásadních kroků nezaručí spokojený vztah, natož rozeznění svatebních zvonů. To už teď herečka moc dobře ví...

Není tajemstvím, že už nějakou dobu partnerský život Anety Krejčíkové (31) prochází těžkým obdobím. Koneckonců, tu informaci propálila sama herečka, když řekla, že její vztah zažívá snad nejnáročnější fázi. Důvodů může být celá řada.

Rodinné idylce v prvé řadě neprospívá, že ačkoli Anetu přítel Ondřej Rančák (37) požádal o ruku už před více než pěti lety, svatba stále není na pořadu dne. Navíc to vypadá, že tato skutečnost vadí jen blondýnce.

„Nevím, jestli si mě nechce vzít, ale nevzal si mě ještě, tak možná nechce,“ postěžovala si. A není divu, možná, že si

Zbývá vám 70% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden