Můj čas na kafíčko
Věčně čilá herečka nesmí ani na krok
Věčně čilá herečka nesmí ani na krok
.

Herečka Simona Stašová (65), která měla v březnu pětašedesáté narozeniny, musela svou oslavu s kolegy kvůli šíření koronaviru a nařízením vlády zrušit. Řekla však, že i tak by na ni nejspíš neměla náladu. Proč? Před zákeřným virem se snaží chránit nejen sebe, ale i svou maminku Jiřinu Bohdalovou (88). „Fakt, že jsem zrušila svou plánovanou oslavu s kamarády, mě tolik netrápí, i když jsem se na ně těšila. Mám ale strach jako všichni ostatní. Ten pocit nejistoty, který zažíváme je zneklidňující,“ odhalila své obavy Stašová.

 

Snaží se ji rozptýlit

Veškerý čas nyní tráví s mámou, o kterou se kvůli situaci kolem koronaviru velmi bojí. Přece jen jí v květnu bude 89 let. Naposledy ji vyděsila, když vyběhla za psem ven jen tak v županu a ještě bez roušky.

Naštěstí to ale bylo na chvíli. Stašová ji proto hlídá a nedovolí jí vycházet. Také se ji snaží rozptýlit od chvil u televize, kde se objevuje jedna nepříjemná zpráva za druhou. Za tatínkem Břetislavem Stašem (91) se bohužel do nemocnice nedostane, tak si aspoň telefonují.

„S úžasem sleduji fantastickou práci lékařů, prodavaček a vůbec všech, kteří se starají o to, abychom nezemřeli, a to nejen hlady. Moc mě dojímá solidarita a soucit šířící se mezi lidmi,“ míní herečka.

 

Ztrácí chuť žít?

Kromě toho, že se Bohdalová obává nebezpečného viru COVID-19, se také čím dál více setkává se smrtí svých kamarádů. Nejdříve jí do nebe odešel milovaný Karel Gott (80), o pár dní později ho následovala Vlasta Chramostová (92) a teď jí ještě zemřela velká kamarádka Eva Pilarová (80).

„Prokristapána, měly jsme se rády. Já nevím, co říct. Budiž jí země lehká,“ uvedla zaskočená a velmi smutná Jiřina. Na oblíbenou Bohdalku tak toho bylo příliš. Sama působí jako „nesmrtelná teta“, ale smrt přátel nese těžce.

Vždyť ještě několik měsíců zpátky se ocitla v nemocnici kvůli vážným střevním potížím. A přestože ji nakonec po pár dnech propustili, není vyloučené, že může do podobné situace dostat znovu.

Předchozí článek
Související články
Herečka Jana Bernášková (43) ze seriálu ZOO se rozhodla, že své dceři Justýně splní k dosažení plnoletosti její velký sen a vezme ji do New Yorku. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby nepřibalila ještě bývalého muže Davida Drábka (54)! A současného manžela Rudolfa Merknera (51) nechala klidně doma. Že by došlo za velkou louží k velkolepému návratu? Zatímco […]
Do Karlových Varů dorazili letos také manželé Brzobohatí, kteří byli jako hrdličky! Daniela (45) s Ondřejem (41) neváhali a zatančili si hned první den uprostřed kolonády, kde nechyběly zamilované pohledy a vášnivé doteky. Dělá Ondřej Brzobohatý vše proto, aby si manželku udržel i bez dítěte? Po tom prý Daniela Brzobohatá touží z celého srdce, a proč manžel otálí, je zahaleno tajemstvím. […]
Není žádné tajemství, že herečka ze seriálu Ženatý se závazky Christina Applegate (52) svádí nerovný souboj s roztroušenou sklerózou. Nyní se ale navíc ukázalo, že vážné zdravotní problémy má i její dcera Sadie (13). Trápí ji syndrom posturální ortostatické tachykardie, který je bohužel také nevyléčitelný. Nemoc způsobuje extrémní zúžení cév dolní části těla a ruku […]
Zdálo se, že je po dlouhé době konečně šťastná. Herečka ze seriálu Jedna rodina rozdávala úsměvy na všechny strany a spekulovalo se tedy o tom, zda náhodou neskrývá nového partnera. Pokud to tak bylo, tak už to nejspíš neplatí. Markéta Plánková (46) je podle všeho zase sama, údajný románek s tajemným ctitelem, se asi rozplynul jako pára […]
reklama
V premium článcích najdete to nejlepší z našich časopisů
Pondělí Běžte svému štěstí naproti
Středa Časopis, který vás naladí do pohody
Středa Týdeník o všem, co hvězdy tají
Čtvrtek To nejlepší, co si ke kávě můžete dát
Čtvrtek Konečně časopis, se kterým vyhrajete
Časopis se kterým minulost nestárne
Nezapomenutelné a milované hvězdy
Můj čas na kafíčko speciál
Extra porce příběhů ze světa slavných
Časopis, který ženám rozumí
Naše časopisy si můžete také výhodně předplatit!
Nenechte si ujít další zajímavé články
reklama

O nás

Jedinečný web, který Vám přináší aktuální zprávy ze světa slavných osobností. Můžete poznat skutečné životy populárních herců, zpěváků či jiných známých celebrit. Odhalit strhující životní story slavných hvězd, jejich lásky, prohry, vítězství, spalující vášně, bolestné rozchody, i usmíření a osudové vzestupy i pády těch největších českých i světových legend.

Vaše redakce

Copyright © RF-Hobby.cz