Nedávno se Tomáš Matonoha (54) zasněně rozpovídal o svém divokém mládí. Co na to jeho žena Lucie Benešová (51)?
Nedávno se herečka Lucie Benešová (51) ze seriálu ZOO Nové začátky svěřila, že receptem na dlouhodobý vztah je především tolerance. A zdá se, že v jejím manželství s hercem Tomášem Matonohou (54) to není jen prázdná fráze. Muž se totiž v nedávném rozhovoru nostalgicky vrátil ke svým mladým letům a vyprávěl o svých úletech tak zasněně, až mnozí zůstali v rozpacích.

Lovil a sváděl rád i zadané ženy
Matonoha bez okolků přiznal, že kdysi rád randil se zadanými ženami a obhajoval se pak před jejich partnery, neodolal sekretářkám, a dokonce sváděl náhodné kolemjdoucí krásky přímo na pražském Karlově mostě. O svých zážitcích mluvil s jiskrou v očích, jako by mu tyto časy přece jen trochu chyběly.
I proto se mezi lidmi začalo spekulovat, jestli ho i dnes dokáže Benešová uhlídat. V zákulisí se už dříve proslýchalo, že herečka má s jeho temperamentem pořádně těžkou práci. Přesto s ním zůstává a ví, že proti jeho povaze nic nezmůže. Snad i kvůli početné rodině. S Matonohou vychovala nejen syna Luciána (29) z předchozího vztahu s hercem Filipem Blažkem (52), mají spolu také syna Štěpána (19) a dceru Laru (12).
Dva roky po svatbě si rovněž osvojili dceru Sáru (24), která je už udělala prarodiči, stejně tak Lucián. Útočiště nachází na dvou chatách, o které se starají. Nutno ovšem říct, že i po tolika společných letech spolu prožívají chvíle, kdy jim to funguje jako na začátku. Okamžiky plné smíchu a lásky, která přes všechny překážky drží jejich rodinný klan pohromadě.
S jeho povahou už se zřejmě smířila
Benešová prý časem pochopila, že jedinou možnou cestou je nechat Matonohu být. Když si někde dovolí otočit se za jinou, údajně mlčí a nedělá scény. Přesto se najdou tací, kteří tvrdí, že občas v sobě dusí žárlivost. Jenže obětovat vztah kvůli mužově nátuře nechce. A pokud to takto funguje, možná našli svůj vlastní recept na soužití. Ona přivírá oči, on se domů vrací k rodině. Ostatní kolegové Matonohovi mohou tolerantní krásku jedině závidět.