Nedávná proměna herce Tomáše Matonohy (55) nenechala nikoho chladným. Když se objevil ve společnosti jako dokonale upravený elegán v padnoucím saku, vypadal o deset let mladší a přítomné ženy na něm mohly oči nechat.
Přitom ještě nedávno byl spíš za prošedivělého motorkáře, který si se vzhledem hlavu nelámal. V té době i sílily spekulace, že jeho manželství s herečkou Lucií Benešovou (51), známou ze seriálu ZOO Nové začátky, spěje ke konci. Že by za Matonohovou proměnou byla krásná tanečnice Lenka Nora Návorková (35), s kterou trénuje na StarDance?

S Benešovou, s níž vychovává tři děti, se podle zákulisních řečí už delší dobu vzdalovali. Ona se zhlédla v rekonstrukcích chalup a Matonoha chtěl trávit čas na motorce a objevovat svět. Co když teď potkal ženu, která sdílí jeho plány?
