Moje sladké tajemství

Věk si nechce připustit

Jak se sympatická herečka vyrovnává s přibývajícími léty?

Osobitou herečku Taťjanu Medveckou (68) známe také díky dabingu. Svůj nezaměnitelný hlas propůjčila třeba Susan Sarandon (75) a ze všeho, co jí přijde do života, má neskutečnou radost, protože ji to obohacuje, a ke všemu přistupuje s úctou.

Různorodost činností, kterými se v životě zabývá, jí dobíjí baterky. Hraje divadlo, natáčí, chodí na společenské akce, jednoduše žije aktivním životem. Miluje přírodu, a protože se přestěhovala do baráčku blízko Divoké Šárky, může si dopřávat pravidelné procházky, které jsou pro ni osvobozující.

Vypadá stále mladistvě.

Také se z ní stala vášnivá zahrádkářka a sama si toho spoustu pěstuje. Mimo jiné si užívá vnoučat, na která ale nemá tolik času, kolik by chtěla, protože je pořád v pracovním zápřahu.

Právě proto, že se nenudí, nemá čas se extra zabývat tím, že jí přibývají léta. A pokud přece jen její myšlenky zabrousí na toto téma, má jasný přístup, jak se s otázkami ohledně stárnutí vypořádat.

Sarandon ani Táňa nestárnou.

Jak vidí pokrok moderní doby?

Podle Medvecké jde především o velkou vůli vzdorovat věku a nepřipouštět si ho.

Hlavně nevzbudit lítost

Nechce si připouštět, že už může vzbuzovat lítost, soucit a opatrnost, protože přece jen ten věk tady je. Také si uvědomuje, že je jiná generace, a některým technickým pokrokům moc nerozumí, přesto je vítá a má z nich respekt a radost. Sama se novým zkušenostem nebrání.

Nedávno si vyzkoušela jízdu elektrickým autem Tesla, byla jako v Jiříkově vidění a z nového prožitku byla nadšená. Taťjana dodává, že buď se necháte zválcovat tím, že svět je úplně jiný a vůbec ničemu nerozumíte, anebo se z toho těšíte. Ona je přesně ten těšící typ a jenom doufá, že se to nezvrtne do nějakých špatných konců.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden