Věkový rozdíl téměř 40 let od partnerky nedělá Al Pacinovi problém!

Celý život dává přednost svobodě před manželstvím, ale osamělý se necítí.

Za celý svůj život se nenašla žena, které by Al Pacino (80) řekl své „ano“. Změní to argentinská herečka Lucila Solá (44)?    

Americký herec Al Pacino patří k zapřísáhlým starým mládencům a těžko říct, jestli se na tom v jeho věku ještě něco změní. To ale vůbec neznamená, že by se ženám vyhýbal. Kdybychom chtěli rozebrat všechny jeho vztahy, asi by nám nestačila tahle dvoustrana. Chodil s několika hollywoodskými herečkami a se dvěma z nich má i děti.

Střídal partnerky jednu za druhou!

Celým jménem se slavný herec jmenuje Alfredo James Pacino a jak jeho první křestní jméno napovídá, má v sobě italskou krev. Rodiče se rozvedli už dva roky po jeho narození, takže malého Ala hlídali hlavně dědeček s babičkou a ti zakřiknutého kluka moc nepouštěli z domu.

Lásku k filmu a k herectví v něm probudila matka, která s ním často navštěvovala kino. Al si vytvořil svůj vlastní svět fantazie a příběhů. Když se vrátil z vojny, živil se všelijak, byl i uvaděčem v divadle nebo stěhovákem. Dostal se i do konfliktu se zákonem: byl zatčen za nezákonné držení zbraně.

Chodil na herecké kurzy a začal hrát na malých scénách, ale moc mu to neneslo, neměl často ani peníze na městskou dopravu. Od počátku 70.let se to ale začalo zlepšovat a zlom přinesl

Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
Staňte se členem Premium sekce
VIP
Exkluzivní články každý den! Vždy zaručený výběr jen toho nejlepšího a jedinečného čtení!
Výhody
20% SLEVA na všechny knihy z naší knižní produkce
Dárky
Zdarma roční předplatné elektronické verze jednoho z našich časopisů

Komentáře