Můj kousek štěstí

Velká a slavná láska Andrlové a Vyskočila skončila bouřlivým rozvodem

Můj kousek štěstí

Společné štěstí jim bohužel dlouho nevydrželo. Po letech ale dokázali zakopat válečnou sekeru a všechny spory už hodili za hlavu…

Z kdysi zamilovaných hereckých manželů se po letech stali nepřátelé, kteří si nemohli přijít na jméno. Zdálo se, že se nikdy neusmíří. Zázraky se ale dějí a dnes spolu zase normálně vycházejí.

Někdy bývá rozvod opravdu zlý. Své o tom ví například herečka Ivana Andrlová (63) a herec Ivan Vyskočil (77). Z jejich velké lásky se po letech stala velká nenávist.

Jeden druhého osočoval z toho, kdo se vlastně o konec manželství zasloužil větší měrou. Tehdy šlo o pořádné drama, o skandál, který neunikl ani bulvárnímu tisku. Navíc manželé válčili také o majetek.

Asi jen těžko by někdo v té době řekl, že jednoho dne oba zakopou válečnou sekeru. A přece se tak naštěstí stalo. „Někdo

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden