Moje šťastná hvězda

Velká a šťastná žena se zbláznila do malého chlapa

Moje šťastná hvězda

Herečka PAVLA TOMICOVÁ (58) působí na první pohled jako rázná dáma, která si ze sebe umí udělat legraci. V osobním životě je to však tichá žena, která zbožňuje své dvě děti a milovaného muže.

Báječná Pavla Tomicová (58) má mnoho tváří. Dokázala skvěle ztvárnit praštěnou Simonu ze seriálu Ulice i zoufalou vražedkyni v Kriminálce Anděl. Pavla je totiž žena s velkým hereckým talentem, která je v soukromém životě naprosto odlišná od postav, které ji potkávají na divadelních prknech i před televizními kamerami.

Už na základní škole bavila spolužáky

Není divu, že české publikum Pavlu doslova miluje. Už dávno totiž dokázala, že si umí sama ze sebe za každých okolností udělat legraci. A co bylo skutečně překvapivé, v soutěži StarDance 2018 působila jako elegantní dáma, která se nezalekne žádných tanečních variací.

Ačkoli má spíše tichou povahu, už na základní škole o přestávkách bavila spolužáky a hrála v amatérském divadle. Ani v obtížném období dospívání prý nebyla žádná

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden