Velká tatranská romance přerostla v životní lásku

V dlouhé trvání lásky HANY GREGOROVÉ a RADKA BRZOBOHATÉHO nikdo nevěřil. Temperamentní Slovenka se k české herecké ikoně přece nehodí! Opak byl pravdou.

Film Noční jezdci patřil určitě k tomu zajímavějšímu, co se v Československu na počátku osmdesátých let natočilo. Téměř westernový příběh v působivých kulisách slovenských velehor vypráví poutavé příběhy celníků i pašeráků. Proti sobě stojí pašerák v podání Michala Dočolomanského a Radek Brzobohatý coby nekompromisní strážce státní hranice.

Vedle tohoto napínavého filmového příběhu, který režíroval Martin Hollý, se začala v létě roku 1980 odehrávat ještě jedna reálná story. Příběh velké lásky! Jejich seznámení zapříčinil

Zbývá vám 91% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden