Moje sladké tajemství

Velké lásce je nejspíš konec! Dala Lucie Borhyová partnerovi kopačky?

Moje sladké tajemství

Mladému právníkovi se prý začala zapalovat lýtka a našel si za ni náhradu.

Oblíbená televizní moderátorka Lucie Borhyová (45) už několik let žije po boku právníka Michala Smečky (36). Na začátku sice mladší partner působil, že by jí snesl snad i modré z nebe, teď má být ale všechno jinak a údajně došlo na tichý rozchod!

Věřila, že on je konečně ten pravý, se kterým dojde k oltáři, a možná se dočká ještě jednoho potomka. Místo toho má mít Michal Smečka (36) mladší milenku, kterou před Lucií Borhyovou (45) dlouho neutajil. Může to být pravda, nebo to jsou jen pomluvy těch, kteří jim nepřejí štěstí?

Plánovala obřad a miminko

Ještě nedávno se vášnivě rozpovídala o tom, jak by bylo fajn přivítat na svět další dítě. „Umím si představit třetí mimčo a celé to znovu zažít,“ svěřila se a neubránila se úsměvu od ucha k uchu. Jenže s tím je teď nejspíš konec! A to měla

Zbývá vám 84% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden