Moje šťastná hvězda

Velký herec Petr Čepek byl někdy čestný až příliš

Moje šťastná hvězda

Jeho uhrančivé oči ženy milovaly, ale někdy s ním nebylo kvůli návalům vzteku k vydržení. Přesto ho obdivovali diváci, jeho rodina i nejbližší přátelé.

Jeho divoký vzhled předurčoval Petra Čepka (†54) k rolím nejrůznějších násilníků a opilců. Ani v soukromí nebyl jednoduchá osobnost, ale přátelé a rodina věděli, že má dobré srdce.

Jsou herci, na které se nezapomíná a Petr Čepek (†54) patří mezi ně. Od 60. let se objevoval ve filmu a skoupá k němu nebyla ani televize. Přesto nepatřil mezi herce oblíbené minulým režimem, kterému dával najevo, jak jím pohrdá.

Občas ho potkal nějaký zákaz, ale přesto divákům z očí nezmizel: když nemohl jednu dobu pracovat v Čechách, objevoval se v inscenacích a filmech natáčených na Slovensku. Rád si posteskl, že většinou dostává role ztroskotanců, jako tomu bylo třeba v geniálním snímku Petrolejové lampy, ale žádnou

Zbývá vám 92% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 903 33 20. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9033320 je 20 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden