Velký věkový rozdíl jim na štěstí neubral

Okolí nevěřilo, že jim jejich vztah vydrží dlouho, herecký pár ale všem, jak to tak vypadá, vytřel zrak

Byly doby, kdy jsme Jana Šťastného moc šťastného neviděli. Příjmení nepředurčuje váš život. Plachý rodák ze Zlína si prošel nejedním zklamáním, až našel lásku, zázemí a štěstí. 

Svou první velkou roli získal ještě jako třiadvacetiletý student pražské DAMU. Role v komunistickém televizním seriálu Rodáci mu tehdy změnila život, a to nejen v profesním životě. Prakticky ze dne na den ztratil anonymitu a získal pozornost.

Z popularity měl ale na začátku své kariéry až panickou hrůzu, bál se chodit i do hospody, aby mu ostatní lidé jeho slávu neomlátili o hlavu. Náladu mu nezvedaly ani rostoucí fankluby jeho obdivovatelek. Později ale přiznal, že náročné období ho vyškolilo a dalo mu šanci dospět.

Velký stydlín

V té době však Jan Šťastný přemýšlel, že by možná mohl zkusit nějakou jinou profesi, například medicínu, kam ho to odjakživa táhlo. Do toho ale přišla první

Zbývá vám 87% článku k dočtení. Nenechte si to ujít!
Přístup k celému článku získáte s PREMIUM předplatným.
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
Pokud vám stačí odemknout pouze tento článek, můžete tak učinit okamžitě zasláním jediné SMS.
Letní sleva!
Namísto obvyklých 20 Kč stojí nyní odemknutí článku pouhých 9 Kč! Kód k odemknutí článku, který od nás obratem obdržíte, můžete také zcela zdarma poslat svojí kamarádce a potěšit ji v letních měsících pohodovým čtením. Zašlete SMS ve tvaru "ctu clanek" na číslo 900 10 09. Během chvilky obdržíte číselný kód, kterým článek odemknete.
Cena SMS odeslané na číslo 9001009 je 9 Kč vč. DPH. Službu technicky zajišťuje Airtoy a.s. Infolinka: 602 777 555, www.platmobilem.cz.
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden