Velmi hořké vystřízlivění

Moderátorka Eva Perkausová (26) několik dní v kuse zásobovala své fanoušky fotkami ze slunné dovolené na Maledivách, kam se vydala se svým přítelem Ivanem Heckem (38).

Zatímco ona si užívala zaslouženého odpočinku a luxusu, mnozí jí za to nemohli přijít ani na jméno.

Čekala prstýnek?

Cestovat v současné situaci považují za nezodpovědné a Perkausová si tak musela vyslechnout nejednu ostrou kritiku na svou osobu. Přesto se snažila nezkazit si náladu a užívat si dovolenou naplno, přece jenom na zlé jazyky je díky svému povolání už nějaký ten pátek zvyklá.

Navíc týdenní pobyt na Maledivách stojí něco kolem sta tisíc korun, a Perkausová by přece takové peníze nevyhodila zbytečně. Mimo jiné také jistě doufala, že ji na krásném ostrově bude čekat milé překvapení.

Už delší dobu se totiž proslýchá, že se ji chystá dlouholetý partner požádat o ruku. Nakonec ale jejich dovolená dostala trochu jiný spád, než oba čekali, a museli podstatně změnit své plány.

Studená sprcha

Před odletem museli ještě absolvovat povinně test na koronavirus. A k jejich překvapení byl pozitivní. Partneři si tak pobyt museli prodloužit o dva týdny, navíc za hodně přísných podmínek.

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden