Vendula Pizingerová: Válka s Gottovou?

Dosud to bylo pod pokličkou. Nyní ale vyplouvá na povrch, že v showbyznysu zuří tichá válka dvou slavných dam, manželky zpěváka Karla Gotta (80), Ivany Gottové (43) a ředitelky Kapky naděje, Venduly Pizingerové (47).

Lidé si spojitosti neuvědomovali. Zatímco totiž dřív byly nesympatie nenápadné, teď už se nevraživost nedá přehlédnout. Co se odehrálo? "Viděl jsem je na jednom večírku a ani se nepozdravily. Prošly kolem sebe, jakoby se vůbec neznaly, ačkoli jsou rodiny obou hodně propletené," prozradil nám člověk, který se pohybuje mezi celebritami.

Jaká náhoda, že Vendula Pizingerová nedostala pozvánku ani nedávnou oslavu narozenin Karla Gotta. Což udivilo snad všechny. Vždyť její zesnulý manžel, skladatel Karel Svoboda (+68) byl Gottův vynikající kamarád a složil pro něho spoustu známých písní.

Dobré vztahy měl pak i s Pizingerovou. Má za tím být ale nikoli Slavík, ale právě jeho žena, která celý večírek organizovala. Zarážející bylo také, že vloni Gott nepřijal pozvání na loňský Prestižní koncert k uctění památky Karla Svobody (†68).

„Je to smutný a moc mě to mrzí! Tisková mluvčí mi ale sdělila, že Karel má v ten den už jiný program," svěřila se Pizingerová. Měla v tom prsty snad také Gottová? Podle přítele Gotta vždy Pizingerovou vnílama jako velkou konkurenci, především v tom, že dokázala sebe i Karla a svou práci vždy skvěle prezentovat.

Mohla v tom být tedy žárlivost? Některé celebrity by jistě jen přitakali. Ivaně je totiž často vyčítáno, že má zpěváka až příliš ve své moci. Osočují ji, že ona rozhoduje o jeho financích, kšeftech, i o tom, s kým se bude a nebude stýkat.

Právě na jeho jubilejní oslavě bylo zarážející, jak málo tam přišlo jeho dlouholetých blízkých přátel a místo nich tam byli lidé, se kterými se Karel prakticky nezná. Není tajemstvím, že některým měl účast výslovně zakázat.

Nemůžeme nict tvrdit, ale dá se předpokládat, že na seznam hostů měla velký vliv i Gottová. ¨Kdyby chtěla, jistě by si dokázala prosadit, aby byla Svobodova manželka vyškrtnuta. O silném vlivu Ivany je přesvědčen například zpěvák Milan Drobný (74), který se vůli svému moralizování rozhádal s oběma manželi.

Gott mu měl prostřednictvím své manažerky psát vzkazy se slovy, že je mu z něho nevolno, řečeno však mnohem drsnějšími slovy. Drobný následně naznačil, že to za zpěváka napsala Gottová, protože to není jeho vyjadřování.

Stala se snad obětí intrik i Pizingerová? Tvrdit to nemůžeme. Každý ať si udělá obrázek sám. .

Staňte se členem Premium sekce
(pokud nemáte členství)
(pokud již členství máte)
reklama

Nejčtenější články
za poslední
24 hodin    3 dny    týden