Vendula Pizingerová: Vdova po skladateli přiznala závislost

Podařilo se odhalit důvod, proč tolik dře ve fitku!

Ředitelka nadace Kapka Naděje VENDULA PIZINGEROVÉ (44) se nedávno svěřila, že je závislá na cvičení. Mnozí za tím viděli to, že se chce líbit svému kolouškovi. Její kamarádky ale tvrdí, že za jejím drilem stojí mnohem pikantnější důvody!

Kde kdo tvrdí, že Pizingerová vedle mladšího manžela JOSEFA PIZINGERA (28) doslova rozkvetla. Mládne a vypadá líp, než kdy dřív. Navíc se dala na tvrdý dril v posilovně, kde mučí své tělo, aby se přiblížila k dokonalým křivkám modelek. Útlý pas však ale není tím, co ji nutí na sobě tolik pracovat. Bezchybná figura je sice fajn, ale o co Pizingerové jde prý hlavně, to je fyzička. Touží prý totiž za každou cenu stačit svému mladšímu muži. A nejde jen o výlety, ale zejména o oblasti intimního života. „Samozřejmě, že fyzička v tom hraje roli, to všichni vědí,“ netají se nijak Vendula tím, že sex je zkrátka nedílnou součástí jejího života. A podle všeho si je vdova po sladateli KARLU SVOBODOVI (†68) vědoma, že chce-li si mladého hřebečka udržet, musí pro to udělat maximum.

Její blízcí nad tím kroutí hlavou

Ta tam je „stará dobrá“ Vendula. Se změnou příjmení přišla i změna životního stylu. Pizingerová vede nyní velmi aktivní život a věnuje se i extrémním sportům. Nejenže trénuje v posilovně a běhá, ale se svým o šestnáct let mladším partnerem dokonce leze po horách, potápí se nebo skáče z padáku. Ne každý však má pro nový život vdovy po autorovi mnoha nesmrtelných hitů pochopení. Někteří dokonce nad jejím chováním nechápavě kroutí hlavou a ptají se, co si tím chce žena v jejím věku dokazovat.

Mladý manžel je pro Vendulu Pizingerovou velkou motivací.

Mluví jenom o hrátkách s manželem

Kamarádky Pizingerové si pustily pusu na špacír a vyšlo najevo, že kromě extrémních sportů a různých jiných aktivit v přírodě se Vendula s radostí oddává milostným hrátkám se svým mužem. „O sexu teď mluví skoro pořád. Josef je svalnatý a sexy kluk, ona dosud měla jen samé pupkaté pány, takže má potřebu se chlubit, jak úžasná je to pro ni změna,“ uvedla. A její slova potvrzuje i další z blízkých lidí slavné vdovy. Vendula chce vypadat vedle svého muže dokonale a proto tolik dře. Nejspíš prý doufá, že když bude mít vedle sebe super ženu nebude mít důvod utéct jí později za mladší.

reklama
reklama

Komentáře