Vendula Pizzingerová: Zoufalá snaha otěhotnět

Se svým o šestnáct let mladším přítelem Josefem Pizingerem (29) jakoby Vendula Pizzingerová (45) našla svoji druhou polovinu. Naplno si užívají společných chvil, vyráží spolu s batohem na zádech na zahraniční cesty a vzájemně se podporují ve zdravém životním stylu, který vdova po Karlu Svobodovi (+68) od svého muže s nadšením přejala.

.. Oba se chodí potit do posilovny a dbají na správnou stravu. Josef se prý stal sportovním vzorem i pro syna Jakuba (11), kterého má Vendula z manželství se zesnulým skladatelem. Tomuto párečku, který už před dvěma roky posvětil vztah sňatkem, se snad nedá nic vytknout.

Je tu však jedno velké "ale"..

Josef možná zatím nesnil o vlastní rodině. Jednou ovšem může přijít čas, kdy začne toužit po vlastním potomkovi. A možná ta chvíle už přišla. Snad každý chlap chce jednou vychovat svého syna, hrát s ním fotbal na hřišti a učit ho spoustě věcem.

Bude však Vendula, které už bijí biologické hodiny na poplach, svému milovanému muži schopná tohle dát? Zřejmě si to blondýnka začíná dobře uvědomovat. Co když se jí otěhotnět už nepodaří? Pak by ji mohl Josef jednoho dne v touze po dítěti utéct za mladší.

Není divu, že zamilovaná vdova panikaří a rychle zjišťuje u lékařů, jak na tom je.

Prý se už informnovala u gynekologa a ten těhotenství rozhodně nevyloučil. Nejspíš teď patronka Kapky naděje s Josefem usilovně pracují na miminku. "Nijak to nehrotím. Když bude, tak bude, a když ne, hroutit se nebudu.

Uvidíme, co nám přinese život," snaží se působit klidně. "Určitě to není jednoduché, ale vezměte si Báru Basikovou, která porodila syna v šestačtyřiceti," dodává si kuráž Pizingerová. Dobře si ale uvědomuje, že už s příchodem čtyřicítky je naděje na otěhotnění velmi malá.

A zároveň se zvyšují i zdravotní rizika. Bude právě ona tou šťastnou, které se zadaří přijít do jiného stavu a přivést zdravé miminko na svět i v tak vysokém věku? Všechno je možné a ukázkovým příkladem je právě zmiňovaná Bára Basiková (54), která se dnes tetelí štěstím ze sedmiletého syna Theodora.

Budeme držet palce. Vždyť na tom závisí budoucnost celého jejího amnželství!.

reklama
reklama

Komentáře